Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki vagy egyáltalán nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Van egy scrác a suliban. Első nap évnyitó után ott hagytam a táskámat az osztályban, mert volt még valami elintézni valóm. Az ő osztályfőnöke valamiért a mi termünkben tartott órát, így bent votlak, mikor visszamentem a cuccomért. A haverjai utánam szóltak, hogy huu szia meg ilyenek... Ő csak valahogy lehajtott fejjel ült, nem igazán láttam. Egyszer a buszon értékelhető közelségbe kerültünk, de annak ellenére, hogy elterveztem, hogy ha lesz rá lehetőségem, szemezni fogok vele, mivel elég közel volt, nem mertem. Ha találkozott a tekintünk, mindig elkaptam a fejem, így nem tudom mi volt az ő reakciója. Suliban nem tudom észre vett-e, de majdnem szemben volt velem, nem nézett rám. Mikor tesire mentem, elmentem a nyitott ajtajú öltöző előtt, és abban a pillanatban nagy huhogás jött ki onnan. Mint rájöttem, ők voltak bent. Ezt mégis mire véljem? Nem biztos, hogy nekem szólt, csak kicsit megijedtem, hogy ennyire rondának tartanak/ tart. Amit nem értek, mert vannak, akiknek tetszek, mostanában egész tűrhetően nézek ki szerintem, de nem értem ezeket a beszólásokat. Attól félek, egyáltalán nem tetszek neki. 16/L
2015. szept. 12. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, az alapján szerintem nem tetszel neki.
2015. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülj, hogy te kibírod, hogy suliba kell járni.
2015. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért még valaki írhatna.

Másodiknak: nyugi, én sem bírom.

2015. szept. 12. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem igazán lehet megállapítani, próbáld meg nem elkapni a fejed, és akkor kiderül.:)
2015. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, csak hogy legyen még egy válasz. Ennyiből nem tudhatjuk. Képzeld magad fordított helyzetbe, ha neked kéne egy ilyenre válaszolni. Ugye?! :)

Ha tetszel neki, akkor nagyon félénk. Ha félénknek ismered, akkor nagyobb az esélye, hogy tetszel neki, ezért viselkedik így veled. Általánosságban nagyon nehéz megmondani. Próbálj vele szemezni és abból talán többet megtudsz. Csak várd ki az alkalmat. De a legjobb az lenne, ha tudnál vele beszélgetni, ott tényleg több kiderülne. Sok sikert! :)

2015. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!