Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel eddig nem túl sokat beszéltem annyira nem is ismertem, de az egyik buliban odajött beszélgetni, aztán később megkérdezte h kaphat e szájra puszit, én nem adtam neki. de ő ekkor már egy kicsivel többet ivott a kelleténél szóval a kérdésem tehát az hogy szerintetek tetszem-e neki??
2015. aug. 21. 19:40
 1/3 anonim válasza:
Hát nem.
2015. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kicsit sokat ivott. :D
2015. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogu sokat ivott de amikor en sokat iszok, azok a csajok akik bejonnek megjobban be fognak jonni! Tehat nagy valoszinuseggel a csavonak jozanom is bejossz csakhat a pia ereje batrabba teszi az embert.


Mellesleg nem csinalta jol, arcra kellett volna kerje es mikor majdnem erintkeztek odaforditja a szajat! Imadom ezt !

2015. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!