Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az idősebbeknek tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebbeknek tetszek inkább?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,lány. A korombelieknek nem nagyon vagyok bejövős, de a 16-22 évesek közül jópárat ismerek,akiknek bejövök és még járnának is vele. Ne itt trolkodjatok!!!

2015. júl. 15. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam először, hogy neked jönnek be az idősebbek :D
2015. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az is igaz de nemtudom h miért pont nekik tetszek én. :D
2015. júl. 15. 17:47
 3/11 anonim válasza:
13 vagyok és nekem is úgyanaz a tapasztalatom. 12-vel nem tudom hány pasim lehetett volna, mint jóval idösebb nálam
2015. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy testileg fejlettebb vagy mint a korodbeliek. De ha neked is bejönnek az idősebbek akkor örülj neki :D
2015. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kérdező140 ***** válasza:
Ha akarod irhatsz nekem is 14/F . Szerintem csak komolyabb vagy érettebb lehetsz mint a veled egykorúak ezért tetszhetsz az iősebbeknek
2015. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még a 22 éveseknek is? Ott már nagy probléma van......
2015. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából sokan mondják h simán elmennék 16 évesnek is, testileg is meg "agyilag" is.
2015. júl. 15. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért, mert a korodbeli srácok még kisfiúk.

Bár a korodbeli lányok is "kislányok" még jobbára és nagy részük nem foglalkozik még "járással".

2015. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kevés korodbeli srác van, aki "csajozik". A fiúk később érnek, ők ebben a korban még inkább fociznak, bandáznak, még gyerekek. Ezért van az, hogy nekik annyira nem jössz be.

A néhány évvel idősebb korosztályban pedig nagyon sokan úgy gondolják, ciki, hogy szüzek, vagy ha nem azok, akkor is csak szexelni akarnak, ezért kerítenek egy naiv kislányt, aki bedől nekik és ágyba vihetik. A 12-14 éves lányokat többnyire sajnos könnyű erre rávenni, ők ekkor jutnak abba a korszakba, hogy már szívesen kipróbálnák a szexet, plusz könnyebben beveszik a "gyönyörű szép vagy, szeretlek" dumát vagy csak menőnek, nagylánynak akarják érezni magukat.

Általában ez az oka, de természetesen mindig mindenhol vannak kivételek. Mindenesetre én úgy gondolom, hogy egy normális, intelligens 16-22 éves fiú, nem szeretne egy 12 éves lánnyal kapcsolatot, bármennyire is érettebb a koránál.

2015. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ha csak ágyba akarnának vinni akkor mehetnek más felé mert én már 3-nak világosan elmondtam meg se forduljon a fejében. Egyik felől azóta sem hallottam, a többiek meg azóta is beszélgetnek velem meg flörtölnek de amúgy nem hagynék semmit.
2015. júl. 16. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!