Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az ami tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az ami tetszik egy fiúban, mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a korombéli lányoknak úgy általánosságban mi tetszik, a leírt válaszokból megpróbálok össze rakni valamiféle átlagot.

Először is leírom magamat (legalábbis azt, amilyen vagyok, tudtommal).

Sötét szőke hajam van

Kb. 170cm magas vagyok

Barna-zöld szemeim vannak

Vékony ajkaim vannak

Vékony vagyok, nem vagyok agyon gyúrva, de mell és hasizmom van, meg persze a karomon is

Hosszú vékony lábaim vannak

Ápolt vagyok (de nem metroszexuális)

Ruhákban az elegánsakat szeretem, szűk, világos póló, ing, kalap(nem sapka), szűk, sötét farmer, és sötétebb vászon cipők

Belősnél leginkább azokat írom le, amikben biztos vagyok

Tájékozottabb vagyok a koromhoz képest, könyveket olvasok (nem vagyok könyvmoly), társasági életem van, rengeteg zenét hallgatok, nem beszélek ki embereket a hátuk mögött (barátokat főleg nem), ha valami nem tetszik, kiállok magamért és nem utolsó sorban, nagyon szeretem a vicceket, rengeteget viccelődök.

Ui.: az ideálotokon kívül még leírnátok azt, amit változtatnátok bennem? Valaszaitokat előre köszönöm.

16/f



2015. aug. 16. 22:26
 1/9 Lollye válasza:

Hm...Az ideál érdekes dolog. Én speciel szeretem a kicsit hosszabb hajat ( nem a rocker-félét, hanem azt az összeborzolhatót)

Bírom a magas srácokat, de nem szeretem akik hülyére gyúrják magukat. A tipikus "páwákat" rühellem, fel tudnám rúgni az összeset.

És persze az alap dolgok. ( helyesírás, bővebb szókincs,tájékozottság)

Meg ne legyen olyan merev, mint akinek a gerince helyére karót vertek.

( A többi lány számára biztos ott lenne a "védelmező hős" , ez esetemben viszont nem feltétel, elég kreatívan elintézem azt, aki nem hagy nyugtot)

Nekem körülbelül ennyi :) 16/L

2015. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát az a tipikus elképzelt ideál nállam a sötét barna haj, sötét szem, kicsit izmos(semmiképp sem az agyongyúrtak), öltözködésnél inkább az elegánsabb fiúkat szeretem. Belsőre pedig legyen vicces, okos(nem valami zsenire gondolok csak ne legyen buta) és ne legyem zárkózott.
2015. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ja és 15/L
2015. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Okos, vicces,kocka (de ne az non stop gepezo fajta),kicsit perverz,rendes fiu:D

Tudjon komoly lenni,de azert baromkodjunk es szivassuk egymast.

Sportoljon,

viselje el a zenemet (meg jobb ha szereti is..metalos vagyok :D)

Legyen magas,sotet haju (es ossze tudjam borzolni is a hajat *-* :$),szemuveges,barnas-zold szemu es ne legyen kigyurva!

Plusz pont ha: jo a hangja es gitarozik:) az ilyen fiuk a gyengeim...

Szoval nekem nem ezek az elvarasaim,hanem ez az idealom:))

14/L

2015. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 leirtal engem de a kék szemet kihagytad.. Meg sajnos szemuvegem sincs;) :DD 14/f
2015. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát úgy konkrétan nagyjából amit leírtál.
2015. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Az ideálomat külsőre nem nagyon tudom leírni, mert idáig teljesen különböző kinézetű fiúkat tartottam helyesnek (amit magadrol leírtál az nagyon szimpatikus számomra)


Belsőleg: legyen vicces, romantikus és tervezzen hosszútávra. Az ízlésünk legalább minimálisan hasonlítson. Én szeretek olvasni, így az nagyon jó pont, ha a fiú is. Én inkább otthon ülős fajta vagyok, nem iszom, cigizem, tehát ő se tegye ezeket. (Az otthon ülős alatt azt értem, hogy bulizni nem szívesen megyek, de mondjuk vele elmenni moziba, sportolni, sétálni nagyon mennék)

Nagyjábol ezek azok amik nekem fontosak.

14/l


U.I.

Te is leírhatnád, hogy neked mi az ideálod:)

2015. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külsőre a szőke vagy barna haj (rövid), zöld vagy kék szem, kb 170-180 cm. Legyen kicsit sportos, hogy az ember tudjon mit fogdosni rajta. 😃😉 Meg persze ne öltözködjön úgy, mint egy homeless.

A belső összetetteb téma. Intelligens, okos, de a lényeg, hogy értelmes legyen. Nem árt, ha kicsit romantikus, vicces, és bármiről el lehet vele beszélgetni, figyeljen oda magára, legyen ápolt. De a legfontosabb: szeressen, mindennél jobban, és ott legyen mellettem, ha szükségem van rá.:)

Nagyjából ennyi. (U.i: bocsi a sok legyen miatt.;))

2015. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külsőre:

Barna hajú,kék szemű,kissé izmos,de ne legyen túlzás,az öltözködése meg vagy elegáns,vagy sportos,vagy a normál farmer+póló legyen...és jóképű

Belső:

Vicces,művelt,sportos,kedves,magabiztos,értelmes srácokat bírom,akiknek van elképzelésük a jövőjükről és lehet velük komolyan beszélgetni!

2015. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!