Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen az ideálotok? Mi tetszik a pasikon? Vagy mi nem jön be?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az nem jön be, ha hülyének néznek!!
2015. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hogy kinézetre ?
2015. márc. 25. 16:19
 3/19 anonim ***** válasza:
Min. 178cm fekete vagy sötétbarna haj. Ne legyen gyenge de rondán izmos se. Hűséges típus ne nézzen másokat ha van valakije. Dominanciális de mellete a lányokkal gyengéd. Max 42 es lábméret. Ami nem jön be hogy karján lábán a szőrt x3 át lehet fésülni. Kék vagy barna szem
2015. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát csak a kinézetről nem tudok ilyen formában választ adni. Mert lehet valaki külseje. "tökéletes" (azért van idézőjelben, mert senki és semmi sem tökéletes ugyebár...) de ha nem olyan a személyisége, hogy megértsük egymást és tetszen a természete, jól kijöjjünk stb.

De egyébként nem vagyok túl válogatós külsőt illetően. Viszont belsőre nézve annál inkább.

2015. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ne legyen se vékony, se kövér, se túl izmos, se túl szőrös, se túl szőrtelen :D legyen tiszta, és azért a környezetére igényes. hasonló ízlés, gondolkodásmód gondolom alap, ezen felül a tetovált srácokért megőrülök :) (persze normális, szép tetkók, nem elcsépelt ostobaságok) és ami még meg tud bolondítani, az a játékos, kék szem sötét hajjal, és a szép, kedves mosoly :) jellemre legyen kedves, értelmes, vicces, pozitív mentalitású, szenvedélyes, legyen kisugárzása, azt se bánom, ha egy kicsit rosszfiús a jelleme (nem a bunkózásra, flegmázásra gondolok)

ami abszolút kizáró ok, ha a pasi többet áll a tükör előtt, mint én, vagy ha szolizik... illetve ha jellemre nagyon más, mint a fent felsoroltak.


20/L

2015. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nincs ideálom. Az első szerelmem fehér őrű, szőke, kék szemű volt, a 2. picit barnább bőrű (de alapvetően fehér), barna szemű, világosbarna hajú, a mostani pedig barna bőrű, mogyoró/zöldes szemű, sötétbarna hajú. Bár azt azért megjegyzem, hogy ezek mind plátói szerelmek (voltak).

Egyedül egy dolog van, ami közös mindhármojukban és nagyon bejön: hogy látszik a csuklócsontjuk. :3 Szerintem nekem csontfétisem van, vagy nem tudom, de odáig vagyok ezért a csontért. :D De csakis fiúkon, magamon utálom, hogy látszik.

2015. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, most, hogy elolvastam a többi választ, hozzátennék még pár dolgot.

A tetkós srácokat én is szeretem, a mostani szerelmemnek valami 22-23 db van. :D A szőrt én sem szeretem, lábon és karon egy kicsi(!) elmegy, de amúgy ne tetszik. És én inkább a jófiúkat szeretem. :)

2015. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Vannak azért elvárások :)
2015. márc. 25. 16:51
 9/19 anonim ***** válasza:

Más az ideál és más az levárás.


Nem vártam el egy pasimtól sem, úgy nézzen ki ahogy soha nem fog egy férfi sem. (Leon S. Kennedy)


Sőt ettől jóval távol álló férfiakat szerettem és viszont.

2015. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

szerintem itt senki sem kommentelt hű de magas elvárásokat (a lábméretes mondjuk fura egy kicsit :D)

én azt várom el, amit én is nyújtani tudok :) normális, igényes, egészséges kinézetet, és hasonló lelket.

2015. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!