Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen az ideálotok? Mi tetszik a pasikon? Vagy mi nem jön be?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 16:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igazából sok típus megfogott már, de ha nagyon muszáj nyilatkozni, akkor: fekete, barna haj, ami nem hosszú, barna vagy kék szem, hosszú fekete pillákkal keretezve, egy kis szeplő szerintem nagyon szexi tud lenni. A bőre egészséges, ápolt, tiszta. Szeretem ha egy férfi szőrös mindenhol, kivéve az arcán. Nagyon fontos egy rendezett, gyönyörű mosoly, amit oldalt bájgödrök is feldobhatnak. Nem tetszik ha nagyon nagy a füle, vagy az orra. Ha így belegondolok, meg megnézem a leírásom, számomra az a jó, ha vannak feminin és férfias jellegek is jelen a férfin.
2015. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Értem :)
2015. márc. 25. 17:07
 13/19 anonim ***** válasza:

Fiatalabbként (értsd 18 alatt) a suli "legjobb pasijai" tetszettek, azok a tipikus szépfiúk, viszont én nem kellettem nekik, túl nyuszi voltam kezdeményezni, vagy ha mégis sikerült valahogy közeledni, akkor nagyon rájuk szálltam.

Az első barátom (20 évesen) igazából nem volt egy Adonisz külsejű srác, mivel fiatalabb volt nálam másfél évvel, kisfiús is volt kinézetre.

Én soha sem voltam oda kifejezetten a szemüveges férfiakért. A mostani barátomat itt ismertem meg gyakorin, és úgy kezdtünk ismerkedni, és lettünk egymásnak szimpatikusak, hogy előzetesen nem láttunk a másikról képet. Ő szerette volna így, és ennek ellenére megtetszett, mert előbb lett szimpatikus és már szinte belé is szerettem rögtön, és csak utána tudtam meg, hogyan néz ki. Persze, szemüveg nélkül egész más (úgy kifejezetten egy lélegzetelállítóan jó pasi, sötét szem, sötét haj, borostával pedig szívdöglesztő), de szemüveggel is nagyon jól néz ki, okosabbá teszi. : ) A szőrrel egyébként soha nem volt bajom, inkább az zavar, ha nincs, főleg lábon, az hányingerkeltő. Inkább legyen természetes, és mondjuk intim helyeken meg mondjuk hónaljban nyírja fél centis hosszúságúra.


Nekem egyébként a szőke haj, kék szem volt a gyengém, de mint látható, ez közelében sincs a mostani barátom kinézetéhez. Rájöttem, hogy hiába keres az ember ideálokat, úgysem az fogja eldönteni. Lehet, hogy akik neked megtetszettek, mondjuk mindegyik barna hajú és kék szemű, de úgyis a "szaglás" alapján választasz párt tudat alatt, és mondjuk ő meg éppen egy szőke hajú és barna szemű, akkor már borult az egész.


Egyébként már nincs jelentősége, hogy milyen kinézet nem jön be (hiszen barátom van), de a mai páwadivattól hányingert kapok (konkrétan a fészekhaj, a mély kivágású póló, amiből kivillan a mellkasszőr, a mélyülepes nadrág, és a színes Nike Airmax cipő), az olyanoktól is, akik nem tudják a mértéket a parfümhasználatban, illetve az ápolatlanságot.


Szerintem, ha egy hímnemű egyed minden nap fürdik és mondjuk használ dezodort, 3 naponta borotvát vesz a kezébe az arcához (!!!), 3 hetente eljár fodrászhoz, vagy csak beszerez egy hajnyírót vagy ollót, és levágják neki, férfiasan, korához illően felöltözik, meg mondjuk van egy emberileg értékelhető stílusa, talál magának barátnőt. Főleg azok, akik mindig nyávognak, hogy már csak a r.ibancok léteznek.

2015. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg az utolsót :)
2015. márc. 25. 17:40
 15/19 anonim ***** válasza:
Alex Turner.
2015. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ideálom nincsen. Volt már mindenféle pasim (mármint nem sok pasim, hanem nagyon máshogy néztek ki) Igazából, ami számít az az, hogy megfogjon benne valami. Ezt egyszerűen nem lehet máshogy leírni, egy mosoly, egy nézés, egy mozdulat, akármi.

Én a jófiúkat kedvelem, akiken nem csüng hatszáz nő, aki nem csal meg, nem hazudik. Kábé ennyi. Nem hiszem, hogy nagy elvárásaim lennének.

2015. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Milyen, milyen, csak ilyen lehet:

[link]

2015. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
legyen jóképű, jófej és legyen rajta izom :))
2015. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki vonzó, ha hasonlít egy filmsztárhoz, aki tetszik, hanem attól, hogy már akkor megkívánom, ha csak mellém áll.
2015. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!