Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első együttléthez kérdés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttléthez kérdés?

Figyelt kérdés
Mi ajánlotok érdemes kiverni előtte?Ha igen mennyivel korábban?
2015. aug. 1. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne verd ki. Ha elsőre hamar elsülsz, abban nincs semmi ciki, viszont előfordulhat az is, hogy ha előtte kivered, akkor egyáltalán nem fogsz elmenni szex közben, az viszont elég gáz lenne, szegény lány számára.
2015. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Én nem csak az elsőnél vertem ki. :D

Ha félsz hogy hamar elmész inkább verd ki.

Az tökmindegy mennyivel előtte.

Az a lényeg hogy lazítsd el a lányt is, ujjazd nyalogasd, min egy 10-15 percet. Amikor már kellően befér a két ujjad, és kellemesen nedves akko jöhetsz te is.


Amúgy elsőre, sőt kb 5-6 együtt lét után jöttök majd rá kinél mi az ami tuti, hogy elmenjetek.


Szóval alapszabály nem rögtön durr bele.

2015. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!