Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit ajánlasz az első együttlét...

Mit ajánlasz az első együttléthez?

Figyelt kérdés

Mivel tudnám a barátnőmet lenyűgözni az első szexuális kapcsolatunknál?( ő még szűz)

Milyen kellékeket érdemes megvenni/használni?

Nem szeretném,hogy fájjon neki és mindent szeretnék megtenni,hogy csodálatos legyen az első!


Kort és a nemed is írd oda! :) Köszi


2013. júl. 18. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kellékeket? Hát, te nagyon el vagy tájolva… Te sem lehetsz sokkal tapasztaltabb a barátnődnél. Óvszert vegyél, az kelleni fog. Ennyi kellék elég az elsőhöz.

27/N

2013. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez most nem rólam szól,hogy mennyire vagyok tapasztalt és mennyire nem! Kellékek alatt az értettem,hogy : gyertya,párna,pezsgő,síkositó vagy ilyen jellegű dolgok..
2013. júl. 18. 15:03
 3/10 zoliba' ***** válasza:
100%
gyertya és pezsi ok. 2nagyon fontos dolgot ne felejts ki. Hosszú előjáték és orgazmus. Ha ez a 2 megvan,nem kell legközelebb pezsgőre meg gyertyára költened. :)
2013. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. júl. 18. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Bocs. Én nem egészen ilyen kellékekre gondoltam… XD

Nagyon fontos, hogy olyan helyet válassz, ahol teljes nyugi van. Nem kell attól félni, hogy benyit valaki, vagy épp össze-vissza mászkálnak az előtérben stb.

A gyertya vagy hangulatlámpa is fontos, nem csak a romantika, hanem gyakorlati szempontból is, hiszen így te is jobban látod, épp mit csinálsz.

Sok-sok előjáték és türelem! Ha úgy érzed, feszült, nem lazult el teljesen, ne erőltesd. Ha nem jön össze most, csak legközelebb, akkor sincs semmi gond.

A síkosító nagyon hasznos, de előfordulhat, hogy idegenkedik tőle. Ezt szerintem jobb tisztázni még az elején, nehogy pont egy alattomosan előkapott flakonnal hozd rá a frászt.

Válassz natúr cuccokat (óvszernél és síkosítónál is). Értem ezalatt minél íztelenebb, színtelenebb, szagtalanabb, annál jobb. A síkosító lehet akár teljesen természetes összetételű is, bár az ilyet jóval nehezebb beszerezni és drágább is. Ha allergiás valamilyen összetevőre, az kellemetlen meglepetés lesz, ami jó időre elveszi a kedvét.

27/N

2013. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nagyon hasznosnak tartom a válaszodat! Ment is zöld kéz! :)
2013. júl. 18. 15:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem vagy vicces! :)
2013. júl. 20. 21:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek feltétlen kellenek az ELSŐ együttléthez! :)
2013. júl. 20. 21:42
 9/10 ETNIES000 válasza:
gumit
2013. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, valami romantikus együttlétet próbálj összehozni. Csak tudod mit szeret a barátnőd és úgy próbálj a kedvére tenni ( az enyém például imádja a kókusznak az illatát, így én illatosított gyertyákat szereztem be ). Síkosítót sem árt, ha tudod, hogy a barátnőd nehezebben nedvesedik be, vagy ideges lenne. Nem létszükséglet, de nem árt ha van :)
2013. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!