Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szexuális együttléthez,...

Első szexuális együttléthez, ajánlana valami jó óvszert meg síkosítót amivel jó lesz?

Figyelt kérdés
A csajommal most leszünk együtt először de még mind mind a ketten szüzek vagyunk és ezért kérdezem hogy van e valami tuti óvszer!?

2013. dec. 26. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
sikositó nem kell, én durexet használtam :)
2013. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2013. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én 17

Ő 15

Oké a márka de van egy csomó fajta!

2013. dec. 26. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell nagyba gondolkodni a többi is jó sikosító nem kell mer a gumin alapból van én rossmanos extra vékonyat használok fehér dobozos masculan pur a neve az is tökéletes de bárilyen megfelel:)
2013. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah és hajrááááá :)))
2013. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ivanod, benedvesedsz, az meg mar nem a sikositotol vagy az ovszertol fugg... En nedves voltam, lifestylet hasznaltunk de az nagy volt neki... Nekunk a trojan jott be
2013. dec. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a legelsőhöz semmiképpen sem ajánlanék óvszert, legalábbis az első behatoláshoz semmiképpen sem. Sokan le fognak hurrogni engem, hogy milyen ocsmány vagyok, de amikor először beteszed, az egy olyan meghatározó élmény, ha közben valami balul sül el, az negatív irányban határozhatja meg mindkettőtök szexuális életét egy jó hosszú időre. Nem kell kapkodni, ha már sínen van a dolog, akkor lehet gumit húzni. Ha valóban mindketten szüzek vagytok, akkor nagy valószínűséggel semmi ocsmányságot sem fogtok a másiktól összeszedni.
2013. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!