Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom a lényegi részeket leírni:


Nagyjából 3 hete megismertem egy lányt, elkezdtünk beszélgetni Facebook-on.


Tegnap elmentünk lazulni haverokkal, és barátnőikkel, már amelyiküknek van. A lány, akivel beszélgetek, a haverom barátnőjének legjobb barátnője. Így őt is elhívtam, csak nem úgy sült el, mint ahogy én azt elképzeltem. Úgy terveztem a dolgot, hogy kicsit félrevonulok majd vele a társaságtól beszélgetni, csak amikor már odaértünk derült ki, hogy jön egy másik barátnője is. Így abból a dologból amit elképzeltem semmi nem jött össze, ha 2 szót váltottunk egymással, akkor sokat mondok... Utána el is mentek a barátnőjével valahova. Este rákérdeztem, hogy hova tűntek, nem válaszolt rá, és azóta se tette meg, pedig jó párszor volt aktív. Ilyen volt már többször is, hogy nem egyből válaszolt, hanem csak pár órával később, holott aktív volt, de ezeknek nem volt jelentősége, mivel 1-2 órán belül válaszolt, de most nem tudom mi történhetett, azt is eltudom képzelni, hogy összehordott mindenféle marhaságot a barátnője rólam, aztán azért nem akar beszélgetni...


Mit tehetnék? Nagyon tetszik ez a lány, és nem akarom elrontani, egyáltalán nem nyomultam rá egyértelműen, leginkább csak barátkozok vele egyelőre, mivel nem rég szakított vele a régi barátja, így nem akarom elsietni. Tett ő is néhány számomra bíztató jelet, pl. Ráírt egy srác Facebookon, amikor már beszélgettünk, de elküldte, mivel velem beszélget, meg tegnap hallottam egy fél mondatot tőle, hogy a társaság fiú tagjai közül engem bír a legjobban.


Tanácstalan vagyok, és nagyon rosszul érzem magam emiatt. Lehet, hogy már rég el kellett volna hívnom valahova, de azt még túl gyorsnak tartom, nem szeretném lerohanni, megszeretném ismerni.


Mit tennétek a helyemben? Előre is köszi a válaszokat



2015. júl. 30. 22:20
 1/5 Kis Kulacska válasza:

A legjobb megoldás az lenne ha csak őt hívnád el valamerre, amikor rá ér. A továbbiakban csak finoman bókolj neki es lassan térj arra a részre hogy mi is a szándékod.


De csak lazán es magabiztosan! Ne görcsölj es ne parázz

Improvizálj, próbálj jofej lenni és figyelj oda amit mond.


Lenyeg hogy hivd el sétálni vagy akár vacsizni, vagy pizzázni.

2015. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Először is ahhoz, hogy elhívjam az kéne, hogy válaszoljon az üzeneteimre. Most jelen állás szerint úgy néz ki, hogy holnap megyünk bulizni, és ő is jön, legalábbis 2 napja ezt mondta. Ha lesz valami holnap, akkor biztos nem hagyom elmenni úgy, mint tegnap.

2015. júl. 30. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
hát fel is hívhatod.. pár éve még mindenki ezt csinálta és elég jól működött.. :D
2015. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha nagyon elakar menni a buliban, akkor inkább ne erőltesd, jobb ha két szemközt beszéltek. Tényleg próbáld meg elhívni valami kétszemélyes programra, nem kell hogy komoly legyen minél lazább annál jobb.
2015. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta válaszolt, hogy a barátnőjével volt, és nála is aludt :D a kérdés nagyjából értelmét vesztette, de Köszi a válaszokat :)
2015. júl. 30. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!