Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet igy probléma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igy probléma?

Figyelt kérdés

A barátommal elég közzel állunk már ahoz, hogy lefeküdjünk egymással mindaketten szűzek vagyunk, kicsit tartok az egesztől nem azért mert nem szeretném, attól sem félek, hogy elhagyná a barátom ahogy megtörténik, nagyon megbízok benne már több mint 6 hónapja vagyunk együtt, inkabb a terhességtől tartok persze védekeznénk óvszerrel, honnan tudjam azt, hogy helyesen van feltéve, nincs e kilyukadva?

Nem tudom hogy megy ez és inkabb megkérdezem itt mint aggódjak utána.



2015. júl. 17. 02:07
 1/2 A kérdező kommentje:
L/17 és a barátom is 17 éves:)
2015. júl. 17. 02:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit takar az a közel állunk ahhoz, hogy lefeküdjünk.


Nálam ez egy csillapíthatatlan vágy, egy "nem lehetek az övé" hasgörcsben mutatkozott meg. Mikor átölelt beleremegett mindenem már annyira nem bírtam ki, hogy ne érjen hozzám. Mindketten ugyanúgy mi is szüzek voltunk.


A védekezésről meg annyit, ha szex közben parázol és minden egyes percben gumit ellenőriztek, hogy minden rendben van-e akkor nem lesz élvezetes az első.


Ha ennyire félsz, akkor kérd a barátodat, hogy húzzon fel egy gumit valamikor csak úgy próbából, hogy az elsőnél már mindennel tisztában legyen. Ha a gumi zacskójának a falán nincsen semmilyen szúrásra utaló nyom, nem lett tűvel vagy bármivel megszurkálva (ha boltból veszed és csak nálatok van, senki nem fér hozzá, akkor szinte lehetetlen, hogy lyukas legyen, valamint nem hiszem, hogy bárki lenne olyan szemét, hogy megtegye, mondjuk ezt nagyon könnyű észrevenni).


Nekem is óvszerrel történt az első. Azóta 3 éve és plusz pár hónapja élet szexuális életet a barátommal, azóta csak gumival védekeztünk, gyógyszert még nem szedtem. Egy gumi sem volt lyukas és nem is lyukadt ki szex közben sem egy se.


Akkor feküdj le a barátoddal ha lélekben meg tudsz nyugodni és nem fogsz a terhesség miatt izgulni, mert akkor nem lesz olyan jó az első, mint amilyen lehetne, mert közben stresszelni fogsz, nem kell.


19/L

2015. júl. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!