Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lánnyal vannak mi ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lánnyal vannak mi ez a "farokfelállás" probléma? Pontosabban lent.

Figyelt kérdés

Nekem egyszer nem látszott, el sem tudom képzelni, más milyen ruhákat hord. Egy alsónadrág eleve leszorítja, vagy, egy farmernadrág szintén, valamint még az ilyen nyári sortok is. A fürdőnadrágom is ilyen, nem fog kidudorodni az izgalomtól, lefelé nő.


Tudom, hogy ez normális dolog, viszont nem tudom elképzelni, hogy a francba öltözködhetnek. Nem vagyok kisp*csű, de akkor sem olyan erősek itt az izmaim, hogy megtudjam tartani vele a nadrágot. Valaki kifejtené? Mert engem már idegesít ez a "mánia".



2015. júl. 8. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hat tidod másnak izmosabb a pénisze.
2015. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen. Nekem is annyira erősen áll, mikor merev, hogy a farmert is megemeli. 19F
2015. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attol fuug hogy a merevito izmok milyen erossek, ha vkinek alapallapotban a torzsetol 90 fokba all akkor annak latszani fog farmeren keresztul is de ha a pl 110 fokba ajkor lehet, hogy a gatya a torzsehez szoritja a farkat... nem vagyunk egyformak
2015. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig nyomja a gatyuszt kifele, mindig látszik, farmerban is. Ha meg haptákba vágja magát akkor nagyon látszik, és kellemetlen. Főleg amikor buszról szállok le. Akkor csak azért is hogy égjen a pofám nekiáll rakoncátlankodni.
2015. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vagyok puhap.csű :(
2015. júl. 8. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor olyan csaj ült velem szemben buszon, hogy alig-alig takart valamit a szép formás melleiből, úgy beleharaptam volna legszívesebben... Na aztán nem akartam bunkó lenni és nézni, de elég nehéz az ilyet nem nézni,farmer jól testhez álló rövid gatya volt rajtam. Úgy égett a pofám mikor leszálltam, nagyon dudorodott a gatya, de ebben a helyzetben az lett volna a gáz, ha nem :D
2015. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk igen én ha akarom "felhajtom" van annyi mozgás tere mereven. Viszont nálam a alsógatya + farmer biztosít annyi nyomást hogy nem legyen 100%-on erekcióm, amitől viszont csak "olyan jól néz ki", nagyobbnak. No de, mindegy is ez igazából egy általános férfi "probléma", a férfi embernek mindig lesznek és voltak rosszkor, rossz helyen felbukkanó erekciói, de addig jó amíg működik...
2015. júl. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: fogadok a csaj élvezte a helyzetet, megvolt neki a szükséges önbizalom növelő terápia.
2015. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!