Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nagy probléma, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy probléma, ha csak az alkoholtól "nyílok ki"? 16/F

Figyelt kérdés

Józanul egy full aszociális fiú vagyok.


Nem szoktam inni, csak mostanság kb fél éve járogatok el havonta kisebb házibulikba, vagy hasonlókba.

És a "cucc" rohadtul bejön, tehát kb részegen teszek olyan dolgokat, amiket józanul tenne egy totál életvidám, elégedett kortársam.

Több csajt is hívtam már el kicsit ittasan, egyik sem mondott igent, DE NEM ÉRDEKEL. Ha józanul hívtam volna el, 100%, hogy egész nap sajnáltatnám magam, de ha van bennem cucc, úgy nem érdekel!


A probléma, hogy hiába, mert józanul ugyanúgy nem merek semmit sem csinálni, csak ha ittam.

Viszont jó ötletnek tűnik gyakrabban eljárni inni, mert 4-5 korábbi ismerősömmel már kialakítottam jó kapcsolatokat amiatt, hogy együtt voltunk bulikban, tehát elképesztő hatásos!


Mennyire nagy hátrány a csajok szemében, ha látják, hogy buliban milyen nagyarc vagyok, élőben pedig még enni sem nagyon merek emberek előtt!?


2015. máj. 30. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele
2015. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem bejonnek az olyan fiuk akik alapjaraton flegmak es nem annyira bobeszeduek..De ha isznak akkor meg felszabadulnak:)
2015. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

"Csak az alkoholtól nyílok ki"


Virág vagy b@ szod? /o.O\

2015. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!