Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van, mit tegyek ellene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

15/F

Volt már 3 komolyabb kapcsolatom, de mostanában nem tudok másra gondolni csak a lányokra. Sosem volt ez meg így ennyire erősen. Bármikor meglátok egy velem egyidős lányt már azon gondolkodom h lekéne szólítani, és ha meglátok valakit csókolózni akkor egyenesen szomorú leszek, vagy pedig irigy. Kezd elég idegesítő lenni a dolog. Ez nem olyan "vágy", nem is tudom minek hívjam, és nem, nem csak dugni akarok, az az érzés tudom milyen :D



2015. máj. 26. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van! igazábol azért van mert társra vágysz! ha nem vagy félénk akkor szólits le pár csajt
2015. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiányzik a szerelem. Keress magadnak egy lányt aki érdemes a szeretetedre.
2015. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés... vagyis nem egészen :D Körülöttem mindenkinek volt már komolyabb kapcsolata én meg még szerelmes sem voltam... :( tudok várni nem arról van szó de tudom milyen rossz érzés látni, hogy mások boldogok teneked pedig ilyenben nincs részed. Ilyenkor én mosolygok tovább és örülök hogy a barátaimnak jó. :)

Szerintem ráérek ezzel foglalkozni jó lenne, de megvagyok párkapcsolat nélkül is, álmodozni mindig lehet :) Szóval azt tanácsolom neked mint magamnak, várj és mosolyogj majd el jön az idő mikor neked is lesz valakid, akit igazán szerethetsz :)



most így visszaolvasva elég fura hogy magamnak adok tanácsot :D

2015. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

bocsi hogy nem tudtam igazán hasznosat mondani

2015. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tombolnak benned a hormonok, ez teljesen normális, de ésszel kezeld a dolgot.Próbálj meg nyitott szemmel járni és olyan csajok között keresgélni, akik nem csak és kizárólag a külsőre mennek, hanem a értékelik a belső tulajdonságokat is. Így sem garantált, hogy nem ér csalódás, de talán kevesebb az esélye. Azért mondom ezeket, mert ha ennyire be vagy "indulva", hamarabb ugrasz bele hülyeségbe.
2015. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért van: Hiányzik valaki mellőled

Mit tegyél ellene? Keress valakit?

2015. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!