Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit akarhat? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom hogy jó helyre írtam-e ezt a kérdést,de nem találtam neki jobb helyet. Az a problémám hogy van egy öcsém aki 10 éves, én pedig vagyok a nővére aki 13. És együtt kell vele minden este fürdenem mert anyum azt mondta hogy nem akarja annyira 'pazarolni' a vizet. És hát szinte minden fürdésnél öcsém nézi folyamatosan a melleim, meg a nemi szervem, főleg amikor ott mosakodom. Meg 1x 2x mondta hogy én mossam meg neki a nemi szervét,de én nemet mondtam. Milyen megoldást tudtok ajánlani?

2015. júl. 30. 11:42
 1/5 Tapasztalatlan ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz,ha fürdőkádatok van akkor engedd tele a kádat akkor nem pazarolsz aztán előszőr te fürdesz aztán a tesód
2015. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit az első mondott jó megoldás lehet, ha fürdőkádatok van... ha zuhanyzó, akkor ne szórakozz fürdés közben, hanem gyorsan megfürdesz (ez nálam úgy 4 perc hajmosással együtt) és jöhet az öcséd... vagy pedig fordítva.
2015. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fürödj úgy, hogy bevizezed a tested, elzárod, aztán tusfürdő (vagy bármi) és újra víz meg mosakodás. Ilyen módszerrel teljesen mindegy, hogy együtt vagy külön történik a fürdés, hiszen a tesódnak is külön kell a víz. Ezt felhozhatod érvnek. Ha kád, akkor 1. válasz.
2015. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá az előző hozzászólásokhoz, hogy ezt szerintem mindenképpen mondd el édesanyádnak is
2015. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis mi lett? :D
2015. aug. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!