Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ölelésről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ölelésről?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 01:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek ölelkezni... főleg nyáron. Normális indokom nincs rá.
2015. júl. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az oleles egy nagyon osszetett biologiai folyamat, mely soran a kezdemenyezo fel fizikai kontaktust teremt a befogado fellel, az altal, hogy megoleli azt.
2015. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#11es szamomra halott vagy
2015. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

OLELES

Cicaa^^

2015. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ezek a kedves gyakoris válaszadók ha tudnák, hogy feleslegesen válaszoltak :D

Cicaa^^

2015. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Szerintem az ölelés az egyik legjobb formája a szeretetközlésnek! A szeretet adás-kapás folyamat legjobb része, mert nem csak párkapcsolatban lehet ölelni a másikat, hanem jó barátot, vagy egyszerűen csak szomorú embereket... van akinek a reményt adhatod egy öleléssel:) Én magam öleléshiányos vagyok, s nagyon szeretek ölelkezni---->szeretetközpontú vagyok:)
2015. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az ölelés, semmi nem mutatja ki annyira a szeretetet, szerintem, mintha az egész testeddel, szorosan átölelsz egy másikat, ezzel jelezve, hogy fontos neked. 18/F
2015. aug. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
És én is öleléshiányos vagyok jelenleg... komolyan, nem gondoltam volna, hogy van ilyen, de van. Előző voltam :)
2015. aug. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj az ölelés a világ legkirályabb dolga.

De csak pár embert részesítek efféle privilégiumban (és ez mennyire egoistán hangzik dena.). És nem azért, mert nem szeretek ölelkezni (imádok ölelkezni) hanem mert nem sok emberrel teszem ezt szívesen. Volt már,hogy egy volt osztálytársam, akivel régen még rosszban is voltam random megölelt egy találkozásnál én meg 'héé mit csinálsz te leszázalékolt??'. Ölelést csak a számomra fontos embereknek adok.

Vannak a legjobb barátaim, akiknet állandóan ölelgetek, meg ha valaki nagyon mélyponton van, akkor egy ölelés sokkal jobb megoldás a vígasztaló szavak helyett. Meg másoktól is jól esik, ha te vagy rossz helyzetben.

Meg van egy személy, egy nagyon fontos személy, akiért most legszívesebben utaznék 4 órát, csak hogy megölelhessem és érezhessem az illatát. :c Mert az ô ölelése a legjobb.

2015. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A 19. kommentelő teljesen jól megfogalmazta a lényegét! Jár a keksz :D
2015. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!