Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Átverne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sbajsa kérdése:

Ti mit gondoltok? Átverne?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Serbiában élek, Facebookon megismerkedtem egy török lánnyal, aki tud magyarúl, szülei meghaltak egy autószerencsétlenségben... elég jól összemelegedtünk és fölvetődött az a gondolot hogy el jöhetne egy pár napra, augsztus 10- utánra terveznénk, de én elkezdtem benne kételkedni hogy el- e jön, hogy nem-e csak játszik velem, és azt irtam FB-n hogy Honnét tujam hogy nem-e csapsz be?.. ( hogy nem- e jön el).. és erre eléggé kiakadt, hogy nem nagyon bizok meg benne.. de aztán kibékültünk. Azért vetődött fel ez bennem mert repülövel jönne és ahol én lakok legközelebbi reptér az olyan 50 kilóméterre van, és azt szeretném elkerülni hogy azt mondja hogy már ottvan a reptéren és én elmegyek és nem leszz ott.

#utazás..
2015. júl. 16. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Húúhh, hát először is 100% hogy nem valami kanos idős férfi? Láttál róla képeket, esetleg skypeon webkamera volt már? De én személy szerint nem bíznék ebben.
2015. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Torok lanykent mondom, hogy a neten fiuzos torok lanyok annyit is ernek. Itt sokkal szigorubbak az ertekrendek, sokkal erkolcsosebbek az emberek. De sajnos az europai embereknek nem ez jon le, mert ok csak a pasizos/csajozos toroket latjak az interneten. De hidd el, hogy az csak egy kis hanyada a tarsadalomnak.
2015. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég necces az ilyen dolog. Érdekes, hogy máris nem bízol meg benne, miközben semmi okod nincs rá. Meg az autóbalesetes sztori. Csak akkor találkozz vele, ha hihető dolgot mond el a történetéről, miért tud magyarul, stb. Előtte természetesen mindenképp skype/képek legyenek.
2015. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Képek azok persze hogy voltak, elfelejtettem irni,20 éves a lány.. hogy birnám kiszürni hogyy mikor hazudik és mikor nem? Interneten bármit mondhatsz.,. Lehezhatod a földre a csillagokat.
2015. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TheCruve ***** válasza:
Mondd neki hogy vegye meg előre a repjegyet és küldje róla a képet :)
2015. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg ne csak egy képet kérj a "lánytól" hanem egy olyat amin ő is látszik és tart a kezében egy papír amin a te neved van,de a skype jobb megoldás
2015. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lány története akár egy tündérmese, túl mesés keress utána lehet hogy több tucat van belőle, beszélj az ismerőseivel stb.. Ha valaki nem fog becsapni az nem akad ki ha megkérdezed. Én 10-es skálán nem bízok benne :D
2015. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!