Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok erről a lánytípusról?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan zavar a kinézetem, és tudom, hogy az lenne a legjobb, ha elfogadnám magam, na de ebben a korban...áá...

Nem vagyok kövér, főleg nem sovány, inkább teltebb. Alacsony vagyok, az arcom nem a legszebb, de vannak, akik azt mondják, hogy szép vagyok. A fenekem állítólag (?) formás, jó a mellem. Sokszor úgy gondolom, hogy túlságosan kedves vagyok másokhoz, ugyanis ezzel visszaélnek. Viszont mégis ilyen vagyok. Barátsagos vagyok, kissé visszahúzódó és ragaszkodò. Mit gondoltok, egy fiúnak ez elég? Mivel lehetne levenni a lábáról úgy igazán? Ha lehet, normális válaszokat küldjetek, légyszi ..

15/L



2015. júl. 6. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

A kover csajok miert mondjak magukra hogy teltek?!

Van egy ismerosom aki 154cm es 90kg es teljesen megvan elegedve magaval,rovidgatyat hord a narancsboros oszlop labaira.wtf

Ha tudod hogy igy nezel ki miert nem teszel ellene ahelyett hogy sajnaltatod magad.enis voltam ilyen es sikerult leadnom 9kg-t es ez folyamatosan csokken.nem magadba roskadva kell elni hanem megfogni magad es sportolni

2015. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csingilingg84 ***** válasza:
A kérdező egy szóval sem mondta, hogy nem sportol valamit és hogy egész nap döglik a kanapén, és nyomja a gépet. Ember, ebben a korban, ha azt írja, hogy nem kövér valószínűleg úgy is van, mert tinikorban az ember sosincs megelégedve magával, mindig jobb akar lenni. Gondoljál már bele ebbe, mielőtt így lerohanod az embert. Atyám!
2015. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!