Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ölelésről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ölelésről?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 01:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem birok rendes valaszt adni :D rohogogorcs :DDDDDDD
2015. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
legalább megpróbáltad:D
2015. júl. 28. 01:18
 3/21 anonim ***** válasza:
Velemenyem szerint az oleles nagyon fontos. Imadom ha megolelnek olyan jo erzes :) Olelesnel fontos hogy ne legyen nagy magassagkulonbseg szoval ha valaki 20 centivel magasabb az mar kicsit hogyismondjam erted :D Viszont barmit megtennek erte es biztos vagyok abban hogy az o olelese a legjobb (es egyeb dolgok is :D ). Ha most is lenne velem es atolelhetnem iszonyat jo erzes lenne. Nagyon nagyon szeretem <3
2015. júl. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm a válaszodat kettes :D és megkérdezhetem hogy szereted mikor a fiú kezdeményezi az ölelést vagy szereted te irányítani a folyamatot? :D
2015. júl. 28. 01:45
 5/21 A kérdező kommentje:
biztos szeret téged az a fiú akire gondoltál <3
2015. júl. 28. 01:46
 6/21 anonim ***** válasza:
Mind a kettot szeretem :) Jobb ha o kezdemenyezi mert az aranyos de mivel keptelen vagyok csak egy olelest adni altalaban en kezdemenyezek :D . De teljes mindegy csak vele legyen<3
2015. júl. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
értelek:) irigylem azt a srácot :/ bárcsak én ismernék ilyen aranyos lányt <3
2015. júl. 28. 01:51
 8/21 anonim ***** válasza:

Kicsit nagy az egoja de en igy szeretem<3

Aranyos vagy, a baratnod egy nagyon szerencses lany lesz :)

2015. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
remélem is hogy meglesz :D köszönöm a biztató szavakat kedves gyakoris válaszadó :D sok sikert a pasidhoz <3
2015. júl. 28. 02:00
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fontos az ölelés. Családban is, baráti ölelés is, és a szerelmes ölelés is.

Nekem fontos, hogy kifejezzem az érzelmeimet így is, és hogy felém is kifejezzék.

Meg az ölelés valahogy olyan jó energiát ad, megnyugtat, jó érzés.

2015. júl. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!