Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent pontosan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már kb. fél éve ismerek, pár hónapja folyton puszival köszön (puszifobiások kiméljenek). Tulajdonképpen nem tudom hogy mi okot adtam erre, mert hogy őszinte legyek nem ismerősöm bármilyen közösségi oldalon. Ebből következik, hogy nem chatelünk át éjszakákat. Élőben szoktunk beszélgetni de nem sokat csak amennyi időnk van edzés előtt (kb.10-15 perc). Csak akkor köszön puszival ha egyedüli lány vagyok, ha más lány is ott van akkor csak odalök egy sziát. Lehet kicsinyesnek tűnik de igazából ennyibe tudom besűriteni hogy valamennyire érthető legyen. Pls normálisválszokat.15L

2015. jún. 22. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak puszival szokott köszönni - szerintem. De persze nem ismerem.
2015. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van pár közös ismerősünk (lányok) de nekik nem szokott...
2015. jún. 22. 19:25
 3/3 HDorkaa válasza:
Ha bejönnél neki,akkor nem hiszem,hogy másik társaságában csak simán köszönne...de ahány ember annyi szokás..
2015. jún. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!