Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mit csináljak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit csináljak, kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Én 19/F ő 17/L

Nemrég megismerkedtünk, megkedveltük egymást aztán találkozgattunk puszi ölelgetés ilyesmik voltak,látszott rajta nagyon oda van értem meg vissza is hallottam.. na de megvolt beszélve hogy hétvégén megyünk majd ketten ilyen fesztivál szerűségre ami a közelbe van.. aztán egy nappal előtte este már azt írta hogy nem tudja meg nem biztos.. majd másnap hogy nincs kedve meg biztos szar.. meg hogy hívták mások is na meg összevissza beszélt meg hogy sok a dolga(közbe tudom hogy nagyjából semmi) na meg amikorra terveztük azaz a fesztivál ideje alatt olyan 5 óránként ír vissza pedig ha iskolába volt vagy akármi akkor se telt el ennyi idő, hogy ne írjon vissza.. az a helyzet hogy egy olyan megérzésem van hogy nélkülem ő elment.. de akkor miért kell összevissza beszélni? miért nem mondja meg tisztán vagy hogy nem velem akar menni vagy akármi?

de most ha meg rákérdezek vagy mondom neki, hogy mit gondolok.. akkor meg megbántom, megsértem vele... na most ilyenkor mi a szart csináljak? köszi előre is a tanácsokat..


2015. jún. 20. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megkerdezheted. Persze nem ugy hogy 'most akkor mi a f@@z van?!' de gondolom nem is ugy tervezted.

Es akkor kerek perec megmondja mi van.

2015. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de, hogy kérdezzek rá , hogy ne sértődjön meg és nem fogja azt gondolni, hogy kur.vára nem hiszek neki..?
2015. jún. 20. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Elvégre az az igazság, hogy k'rvára nem hiszel neki. :D
2015. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mert okod ad rá:D

az a baj, hogy érzem :D

2015. jún. 20. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

En is ezt ereznem a helyedbe.

Mivel lany vagyok,olyanert biztos nem haragudnek mint pl. 'csak tudni szeretném, mi van. Azert nem jossz velem, mert mar nem akarsz tobbszor talalkozni? Mert akkor befejezhetjuk. ' ilyesmi :)

2015. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát valahogy akkor rákérdezek, hogy csak velem nem akart-e kimenni vagy valami, mert akkor hagyjuk az egészet.. csak előző találkozón meg egyáltalán nem mutatott semmi ilyesmit..sőt
2015. jún. 20. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mi lett
2015. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!