Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszoba látogatásra megyek...

Szülőszoba látogatásra megyek holnap. Mit szoktak ilyenkor megbeszélni az orvossal? Miket kérdezzek meg. (elsö babás)

Figyelt kérdés
20+5-heteske
2009. febr. 4. 07:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ők elfogják mondani, - hogy amikor beérkezel,(már a szülésre) megvizsgál az ügyeletes, és ha van fogadott orvosod, akkor szólnak neki, hogy itt vagy, és hogy "hogyállsz"! Aztán a szülésznő vesz kezelésbe kitöltötök pár oldalt, (már ha lesz rá időd, ha nem akkor szülés után!) aztán kapsz valamit, (beöntést, kúp, valami ami kitisztitja a beleidet!) és mehetsz zuhanyozni! Aztán vajudni!

Röviden ezt fogják elmondani, és körbevezetnek a szülőszobákon!

Én pl.: megkérdeztem kik lesznek bent! Mit kell hozni magammal (de aztán kaptam egy listát!) Mikor kell jönnöm! (már mint mit kell ahoz éreznem hogy elinduljak otthonról!)

Van fogadott orvosom,és hogy biztos hogy Ő beér e? Meg ha nincs itt akkor én is szóljak e neki?

Hidd el a beszélgetés közben jönnek majd a kérdések!

Sőt az sem baj, hogy ha mielőtt mész, egykét megfogalmazott kérdést felírsz!

Nekem azért voltak ilyen kérdéseim, mert az első babámmal, előtte pár nappal bekellett feküdnöm, tehát ott voltam, és hát nem kellett azon aggódnom, hogy beérek e! :))


Boldog baba várást!

2009. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!