Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha tervezem a császárt akkor...

Ha tervezem a császárt akkor ezt kivel kell megbeszélni és kell e fizetne érte és menyit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy tervezed? Az orvos dönti el,hogy kell-e.Különben ingyenes de az anesztesnek és a szülésznek szoktak érte fizetni,ki mennyit gondol,vagy nem.
2009. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy mért kéne a császár! Csak úgy "passzióból"? Vagy van vmi olyan szervi bajod, ami miatt szükséges?

Szerintem csak úgy nem vágnak fel senkit. Ha van fogadott orvosod, akkor ezt vele tudod megbeszélni. Ha nincs, akkor szerintem keress minél hamarabb. Mert azért képzeld el az ügyeletes orvost, amikor azt mondod neki: "Doktor úr! Császárt kérek altatásban!" Kicsit morbid lenne!!!

2009. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jószándékból írom, nem bántásiból: Azzal tisztában vagy, hogy ez egy komoly hasi műtét? Hidd el, a természetes mindig jobb! Utána neked is könnyebb és kell a babának is a "születés élménye"! Aztán te leszel a legbüszkébb magadra, ha világra hoztad a szemed fényét! Gondold át!
2009. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha császármetszéssel szeretnél szülni minden kép az orvosoddal kel megbeszélni.

Fizetni kell érte, az összeg pedig változó ez orvos függő.

2009. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Én már a terhességem elején megmondtam a dokinak hogy császárt szeretnék.

Igy is lett. Mert a hüvelyi szülés kockázattal jár a munkámra valo tekintettel. Most 4 honapos a lányom.

2009. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!