Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam el randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik.. osztálytársam is. Hogyan, vagy miféleképpen hívjam el valahova?

2015. máj. 23. 15:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, kicsit félénk vagyok.. mikor vele beszélek sokszor szemembe nézne de én nem nézek az övébe :// ne tudom miért.. valaa

miért ilyen vagyok :(( mit tegyek ez ellen?

2015. máj. 23. 16:01
 2/9 anonim ***** válasza:
szedd össze magad te vagy a fiú ! hívd el sétálni kezdésnek
2015. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hívd randira még. Hisz most írtad, normálisan nem is tudtok beszélni. Randin ez csak felerősödne. Beszélgessetek előbb és ha minden jól halad, hívd el randira.
2015. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1# Lehet h én vagyok a fiú, de ez lenne az első :) 14 éves vagyok, remélem ezzel is segítettem valamit :)
2015. máj. 23. 16:28
 5/9 A kérdező kommentje:
2# Az a gond, hogy mindjárt vége az iskolának, és vége mindennek, mert ő más középiskolába megy. Sajna velem van a gond :(
2015. máj. 23. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor van a legkönnyebb dolgot, ha osztálytársak vagytok. Nem kell törni magad, hogy menny oda, hogy ismerd meg, mert természetes, hogy beszélsz egy osztálytársaddal.

Előszöris beszélgess vele többet, MERJ A SZEMÉBE NÉZNI! Rettentően rossz valakivel úgy beszélni, hogy máshová néz közben.

2015. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miről beszélgessek vele? Csütörtökön megyünk osztálykirándulni, ott kérjem meg, hogy a barátnőm legyen? 3 napos lesz, szóval össze kell szednem magam :D
2015. máj. 23. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Az az osztálykirándulás jó alkalom, hogy többet legyél vele!

De ne kérd meg, hogy legyen a barátnőd, mert az hülyén hangzana.

Én ezt tenném a helyedben:

Sokat lennék vele, majd egy adott pillanatban elmondanám neki, hogy nagyon jól érzem magam vele, és megkérdezném, hogy lenne-e kedve sulin kívül is találkozni (randizni) veled:)

2015. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pár osztálytársam is mondta már, hogy tetszem neki, és ezt én is érzem. Sokszor mosolyog rám :) már vagy 5 alkalmam lett volna elhívni valahova.. de saajna nem mertem :(((( Biztos hogy ne kérdjem meg tőle? Vagy esetleg másképpen? Vagy ha talán kiránduláson amikor ketten vagyunk megcsókolna? Mert belőle kinézem :) Vagy én tegyem meg?
2015. máj. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!