Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Összejönnétek olyan lánnyal aki 178 cm és 94 kg?
2015. máj. 21. 21:32
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Az én településemen más a tapasztalatom. Itt tényleg segítőkészek, nem g-ciznek. A parancsnok is korrekt (tanárom is volt..) Nyilván vannak nagyképű egyének.. Meg nem a Rendőröket kell szidni.. Parancsot adnak nekik amit NEM tagadhatnak meg..:)
2015. máj. 21. 22:41
 22/34 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezért mondom hogy nem igazán nagy szám a rendőrség, és most már semmi értelme oda menni.

Volt hogy én is gondolkodtam rajta, de 12 órázzak egy héten 3-4 alkalommal is akár 110.000-ért amellé meg el is rakhatnak az ország másik végébe ha úgy akarják.

Rendőrségre egy petákot nem bíznék.

Az a baj hogy ők is a rossz oldalon állnak. Szerintem sokkal nagyobb esélye lenne egy olyan országnak amit drogosok irányítanak mint ezek a politikusok... Ezeket meg tudod ki védené meg a tüntetőktől... Még én lőném le közelről az összeset:D

2015. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Valakinek megéri valakinek nem..:) De mindegy is ez a téma..:D
2015. máj. 21. 22:49
 24/34 anonim ***** válasza:

Nem lebeszélni akarlak csak tapasztalatot mondok:)

Meg jó hogy szereted csinálni, de majd gondolj távolabbra is. Szerintem majd 30-40 évesen szeretnél egy saját lakást vagy házat ami ha nem fogsz ki egy gazdag férjet nehezen fog kijönni a 110.000-ből.

Csak mondom hogy ismerek olyat aki 20 éve dolgozik 160-180 ért és a lakást meg a kocsit fizetik a banknak...

2015. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Persze. Értem.:)
2015. máj. 21. 22:59
 26/34 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem bírtalak lebeszélni akkor sok sikert, csak majd rágd át a dolgot egy picit:)
2015. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm:)
2015. máj. 21. 23:05
 28/34 anonim ***** válasza:

Ha fiu volnek es tetszene a lany szemelyisege meg jol ereznem magam vele egyertelmuen :) ha szep a szeme meg az arca es a lelke akkor fonyeremeny. A kover lany letud fogyni de aki belul ures az bizony nem lesz jobb.

18/L

2015. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Utolsó

Szerintem az hogy le tud fogyni az nem minden esetben van úgy.

Ha össze jön a társ akkor az emberek nagy része eltunyul hiszen kinek van kedve keményen edzeni amikor ott van az aki szeret?

Ezután a fogyás sem lenne egyszerű:)

2015. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Igen kedves kérdező! Én össze jönnék... Láttam az alakod nagyon csinos <3 írok is hátha össze ismerkedünk :P :)
2015. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!