Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor a fiúk felkellnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a fiúk felkellnek feláll nekik?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok mert holnap nálam alszik a barátom és nem tudom hogy mire számítsak ! :D Egyből feláll nekik ahogy felébrednek reggel vagy mi ? :D 16/L

2015. máj. 17. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem felszokott, de ahogy felkelek az ágyból elég hamar "lelankad", lényegében egyből

Társaságban elég kellemetlen lehet és emberfüggő is

2015. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: még annyit hogy nem mindig. Nem tudom mitől függ, de régebben szinte minden reggel, most meg ritkán. Vagy pedig jobban tudom kontrollálni, mert eléggé zavart mindig is
2015. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mivel mi egymás mellett fogunk aludni így nagy rá az esély ? Mert akkor tudnám neki csillapitani ;)
2015. máj. 18. 16:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem több mint 90%ban igen :D 16/f de megvárom még lelankad és akkor kelek ki, de van hogy végigmegyek a házban nyílt árbóccal
2015. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
csillapítsd neki :D biztos örülne
2015. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Állítólag (és szerintem ez a leglogikusabb) azért áll fel, mert este nem megy ki wc-re, így a húgyhólyag nyomja a prosztatát, ettől pedig feláll. Szóval ja, ált. feláll. :)
2015. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Óh ha mellette alszol akkor segíthetsz is neki hogy felálljon ;) csak hogy tuti legyen mit csillapítani ;)) Hajrá! :D
2015. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!