Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként honnan tudhatom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként honnan tudhatom, hogy a párom mikor akarja?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval, aki még sosem feküdt le korábban senkivel, és tudom, hogy félne kezdeményezni akármit is, mert nagyon félénk.


Mit kéne tennem, hogy felbátorodjon? Hogyan/mivel nyugtassam meg, hogy ne féljen?


Tudom, hogy ezeket a kérdéseket feltehetném neki is, de nagyon zavarban lenne, és ha még esetleg nem áll készen rá, lehet magára is erőltetné.


tegnap 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom mondani amit a 8as, kezdeményezz te aztán ha nem tetszik neki majd leállít. De nagy valószínűséggel tetszeni fog neki.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
85%
Próbálj kezdeményezni anélkül, hogy az érezné, nem ő irányít.
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akarja csak nem mer kezdeményezni ahogy írtad is. kezdeményezz te ha már késznek érzed magad. ha még nem feküdt le senkivel akkor szerintem irányítgasd is hogy neked mi a jó hogy szereted etc
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
A lányok előbb érnek. A fiú fiatalabb nálad?
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
28%

Lányként onnan fogod tudni, hogy látod rajta hogy felnő, és kívánni fogja a dolgot veled. Nem félénk, hanem éretlen. Nem igénye van, hanem kislakuló kíváncsisága. Ami még nem fordult át tettbe, az esetleges/kezdetleges vágyból. Szerintem 1-2 évetek még simán van mielőtt ő is kívánós lesz. Te meg már valószínűleg az vagy.

Gyakorolj önmegtartóztatást. És egyben tapasztald ki saját magadnak a tested.

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!