Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként honnan tudhatom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként honnan tudhatom, hogy a párom mikor akarja?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval, aki még sosem feküdt le korábban senkivel, és tudom, hogy félne kezdeményezni akármit is, mert nagyon félénk.


Mit kéne tennem, hogy felbátorodjon? Hogyan/mivel nyugtassam meg, hogy ne féljen?


Tudom, hogy ezeket a kérdéseket feltehetném neki is, de nagyon zavarban lenne, és ha még esetleg nem áll készen rá, lehet magára is erőltetné.


tegnap 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Biztos lehetsz benne hogy nem áll készen rá
tegnap 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért?
tegnap 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Lassan csak... step by step
tegnap 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
#2 mert még gyerek és nem érett be rá
tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lassan, tényleg.
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Az nem opció, hogy megbeszélitek? Ennyire félénk nem lehet...
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet meleg
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg, simogasd az arcát, hátát, majd ahogy mész egyre lejjebb, úgyis leállít, ha nem szeretné:)
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha egy ilyen dolgot nem tudtok megbeszélni, akkor még nem is kéne lefeküdnötök, nyilván nem tart ott a kapcsolat.
ma 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
0%

A pasik kb. 35-40 éves korukig MINDIG akarják.

Vesd rá magad nyugodtan.

ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!