Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem gimnáziumban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem gimnáziumban a fiúknál duci lányként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon félek,hogy nincs esélyem a fiúknál mert husis vagyok. Nyilván nem azért megyek gimibe, hogy pasizzak, de ha közbe lenne nem bánnám.

Viszont akiket az én korosztályomból vagy pár évvel idősebbekből látok, az az, hogy a vékony csajoknak van csak pasijuk.

Tényleg nincs esélyem így?

Válaszokat előre is köszönöm



2023. aug. 22. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb esélyed van, de nem lehetetlen. Ettől függetlenül minden szempontból jobb lenne, ha például elkezdenél sportolni. (Ha viszont valami betegség miatt vagy ilyen, akkor az utolsó mondat nem érvényes.)
2023. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
6 éve aktívan küzdősportolok. Versenyen is részt szoktam venni
2023. aug. 22. 23:57
 3/14 anonim válasza:
93%

Sztem van esélyed, remélhetőleg a belső értékeket veszik figyelembe. Próbálkozhatnál talán hasonló problémákkal küzködő fiúkkal, könnyebben megértenétek egymást is talán.

Mindenki megtalálja a párját!😉

2023. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
meg hát mennyire husi a husi? arányos, vagy túlsúlyos?
2023. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy arányos.

A combom és a hasam nagyobb

2023. aug. 23. 14:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor egy kis mozgás és ennyi! ilyen a testalkatod, sokunknak ez nagyon tetszik, jobban is, mint a pálcika lányok
2023. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem ezen múlik. Nekem nincs pasim, pedig nem vagyok duci.
2023. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 NTBS ***** válasza:
100%
Van.
2023. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikot egy csaj mondja, hogy duci én mindig kélkedek, hogy tényleg az-e.


Viszont lehet amúgy a küzdősport nem jön be nekik. Én idősebb vagyok ugyan, de nálam pl. biztos lenne esélyed, mármint gimiben értve. Nem ezen múlna (küzdősport nekem pl. előny)

ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nagyobb, vastagabb comboknak több előnyük is van! F. 😊
ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!