Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha csak 2 lánnyal csókolóz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha csak 2 lánnyal csókolóztam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és eddig összesen 2 lánnyal csókolóztam. Az egyik a volt barátnőm a másik a jelenlegi. Nem vagyok csúnya, kifejezetten helyesnek tartanak a lányok (nem én találom ki). Sokat járunk bulizni barátokkal, népszerűnek is szamitok de valahogy nekem ez sosem jött be és nem is érzem azt hogy bármit veszítettem volna csak szimplan érdekel a véleményetek. Mit gondoltok erről? Gáz esetleg hogy amíg több barátomnak 15+ lány összejött nekem csak 2?
aug. 22. 22:41
1 2
 11/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egyszerre, vagy összesen?
aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig 2 lánnyal/nővel csókolóztam. A 2. a feleségem, akivel 10 éve vagyok együtt.
aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ezzel baj, sokaknál még előny is.
aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
nézd csak egy elkeseredett 66%-os lepontozza mindenkit :D
aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha majd megtapasztalod,milyen a punci ízü csók,akkor elmondhatod hogy nem éltél hiába-a többi csak maszatolás.
aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
54%
Nem gáz.
aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Júj, de ciki.!
aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez nem verseny.
aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!