Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha csak 2 lánnyal csókolóz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha csak 2 lánnyal csókolóztam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és eddig összesen 2 lánnyal csókolóztam. Az egyik a volt barátnőm a másik a jelenlegi. Nem vagyok csúnya, kifejezetten helyesnek tartanak a lányok (nem én találom ki). Sokat járunk bulizni barátokkal, népszerűnek is szamitok de valahogy nekem ez sosem jött be és nem is érzem azt hogy bármit veszítettem volna csak szimplan érdekel a véleményetek. Mit gondoltok erről? Gáz esetleg hogy amíg több barátomnak 15+ lány összejött nekem csak 2?
aug. 22. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy gáz. Én 17 évesen egyszer csókolóztam csak, senki se kérdezte sose
aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Azt a 15+ nem kell elhinni.

Aki ilyennel büszkélkedik, ahhoz hozzá se szólnék.

aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, sőt, légy büszke magadra. :)
aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Legyél rá büszke, ez jó dolog
aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok és összesen 3 lánnyal csókolóztam. Hogy miért? Mert egyikükkel 3 a másik kettővel pedig 1-1 évig voltam együtt. Nekem is van olyan barátom aki a fél városon átment, de én őszintén úgy gondolom, hogy én jártam jobban.
aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

Mármint egyszerre,vagy összesen?

Manapság nem túl bonyolult egy csajt megcsókolni.

De,találni két lányt,akik egymással is,és veled is szívesen csókolóznak,na az már valami...😀

aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"valahogy nekem ez sosem jött be" - Az lenne gáz, ha ennek ellenére mégis smárolnál minden második csajjal, mert másoknak akarnál megfelelni.
aug. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz, ne aggódj.
aug. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

miért lenne gáz? hova kapkodsz?

van akinek még 20 éves korig sem volt barátnője...

aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem az számít, hogy hány lánnyal keféltél, vagy csókolóztál, hanem hogy tudsz-e minőségi, komoly kapcsolatot kialakítani.
aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!