Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha emlékeztek egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha emlékeztek egy lány Instagram sztorijára 2-3 hónap múlva is, akkor az azt jelenti hogy különös figyelmet szenteltek neki?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy kb minden nap rakok ki valamit sztoriba, és ő kb egy éve minden egyes nap megnézi. Most pár hónapig nem találkoztunk, aztán ma olyanokra kérdezett rá amiből egyértelműen emlékszik arra hogy mit raktam ki még hónapokkal ezelőtt.

Tudom kicsit gyerekes, de mit gondoltok? 😅


aug. 9. 15:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem kicsit gyerekes...
aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy ezt tudom, szóval ez a válasz egyáltalán nem hasznos, mivel ennek ellenére tettem fel a kérdést.
aug. 12. 16:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!