Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha emlékeztek egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha emlékeztek egy lány Instagram sztorijára 2-3 hónap múlva is, akkor az azt jelenti hogy különös figyelmet szenteltek neki?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy kb minden nap rakok ki valamit sztoriba, és ő kb egy éve minden egyes nap megnézi. Most pár hónapig nem találkoztunk, aztán ma olyanokra kérdezett rá amiből egyértelműen emlékszik arra hogy mit raktam ki még hónapokkal ezelőtt.

Tudom kicsit gyerekes, de mit gondoltok? 😅


aug. 9. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az hogy megnézi lehet csak az is hogy telefon függő, mert állandóan lapozgatja az insta storykat. De. Az hogy így emlékszik jó jel! Néha nekem pár barátom se emlékszik mi van velem nemhogy az insta storymra.

16 l

aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezért azzal hogy megnézte mindig azzal nem is igazán foglalkoztam eddig, itt az volt a ledöbbentő hogy ennyire emlékszik
aug. 9. 16:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez függene a konkrét tartalomtól.


Ha valami személyes dolgot raktál ki a story-ba és az az, amire még hónapokkal utána is emlékezett, akkor szerintem helyes az a következtetés hogy kedvel téged.


Ha viszont arról szólt mondjuk a story hogy "Taylor Swift koncert lesz Bécsben" (csak mondtam valamit), akkor arra meg miért ne emlékezhetne bárki tőled függetlenül is?

aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen személyes, csak arról szól hogy én mit csináltam aznap és hol jártam, viszont nem is annyira érdekes hogy azért jegyezze meg
aug. 9. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok dolog álhat a háttérben, de elég valószínűnek tartom, hogy nem véletlenül jegyezte meg.
aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pl mik állhatnak a háttérben szerinted?
aug. 9. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 Mondjuk egy környezeti tényező. Történt valami fontos esemény, ami miatt emlékszik rá. Én például másfél év távlatából is emlékszem, hogy melyik zenét hallgattam, amikor meghalt a macskám.
aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*#6
aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ilyenek nekem is vannak, de itt az a fura hogy legalább 3 ilyen sztorit is megjegyzett, nem hiszem hogy mind ilyen fontos eseménynél volt pont.
aug. 9. 21:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Vagy legalábbis csak remélem 😅
aug. 9. 21:56
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!