Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami tipp ,hogyan felejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp ,hogyan felejtsem el az exem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már lassan fél éve ,hogy szakítottunk az exemmel egy olyan okkal ,hogy neki ez már nem megy... Elég rosszul éltem meg a szakítást és azóta se jobb. Fél év után is sokszor sírva alszok el miatta , ha valahol meglátok egy hozzá hasonló lányt már érzem ,hogy megy fel a pulzusom és hagy el az erő ,múltkor például megláttam a kocsiját és csak a tudattol ,hogy a közelemben van rosszul lettem , vagy amikor tiktokon bedobott egy random lányt aki egy az egyben úgy nézett ki mint ő és ez is annyira felkavart hogy napokig enni se tudtam , ez így normális vagy van valami baj velem ? Próbálkoztam más lányokkal de mind hiába , mindet hamar megunom és egy találkozásnál tovább senkivel nem jutottam és undorodom attól ,hogy más lányhoz érjek. Foglalkozok magammal , edzeni járok több hobbim is van , sokat járok ki barátokkal is de mégis minden este oda jutok ,hogy szarul vagyok miatta... Valakinek valami tipp ,hogy mi segíthet ? 3 évet voltunk együtt és 22 fiú vagyok.

júl. 16. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 éves kapcsolatom ért véget jó pár éve, azt kiheverni kb 2-3 évig tartott. Ma már, fél évtizeddel a szakítás óta, már egyáltalán nem érint meg. Persze néha előjönnek emlékek, de hiányérzetem nincs és szomorú se leszek. Csak remélem jó sora van és boldog, ennyi.

Éld meg a szomorúságot, gyászold meg a véget ért kapcsolatot. Ne próbáld elnyomni magadban, az semmi jóra nem vezet. Az idő majd helyrehoz. :) Kitartás!

júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el edzeni, futni, csinálj valamit ami elveszi a figyelmed róla, ha csak egy-két órára is. Attól nem lesz jobb hogyha folyamat érte siránkozol és minden lányban őt látod. Túl kell lépned
júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy korábban írtam , járok edzeni , túrázni , horgászni ,ez a fél év alatt 8szor voltam hegyet mászni és még sorolhatnám... Sok időt töltök a természetben és próbálok nem rá gondolni de hiába.
júl. 16. 16:50
 4/6 Kiskutya86 ***** válasza:
100%
Ugyan ezt érzem cimbora. Annyi különbséggel, hogy velem 2 hónapja történt. Borzalmas gondolataim vannak, az okokat keresem, és folyamatosan amikor meglátok egy ugyan olyan autót a városban ami nekik volt, gyomoridegem van. Egy fesztiválon csókolóztam egy lánnyal és azzal hogy "megcsaltam" a barátnőmet most valahogy könnyebb. Kicsit "rossz lettem" de most persze könnyen beszélek. Mert amúgy úgy éltem meg hogy másnap csak szó nélkül sírtam a sátorban. Azóta "könnyebb" kicsit. Próbálok mentálisan nem elhasalni de baromi nehéz. De ezt biztos tudod
júl. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jarj vkivel. Idovel eltereli a gondolataid .
júl. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az 500 nap nyár című film segített már sok szakítás után. Nem mondom, hogy mindent megold, de hasznos filmélmény.


A Így jártam anyátokkal sorozatot is hasznosnak tartom ismerkedés, párkapcsolat témában. Elég sok életszerű és tanulságos helyzet megjelenik benne, persze humoros és már-már karikaturisztikus tálalásban.


Egyébként nem nagyon van rá más orvosság, mint az idő múlása, új élmények, új emberek és új kapcsolódások, érzelmek kialakulása.


Érdemes az ex képeit, rá emlékeztető dolgokat eltüntetni, közösségi médiában letiltani, hogy ne lásd a posztjait, minél kevésbé kerüljön eléd. A telefonodból kitörölni, vagy átírni a nevét valami olyan rövidítésre, ami minél kevésbé tud eléd kerülni.


A lakást, szobát is érdemes lehet átrendezni, hogy új ingerek érjenek, ne ugyanazok közt a dolgok közt legyél, mint vele voltál. Minél kevesebb dolog emlékeztet rá, annál nagyobb az esélye, hogy kikopjon az emléke. Minél több új dolgot tudsz az életedbe behozni, annál esélyesebb, hogy egy idő után az újaknak sikerül felülkerekedni, elnyomni a régit.


Ez a nőkre is igaz. Ismerkedj, keresgélj. Lehet, hogy sokáig nem fogsz olyat találni, aki érdekel - de ha keresgélsz, még mindig több esélyed lesz találni valakit, aki felkelti majd az érdeklődésed, mint ha meg sem adod az esélyt neki. Egy nap készen fogsz állni rá, hogy működjön újra valakivel és nem biztos, hogy ennek lesz majd más jele, mint hogy "jé, vele működhet"...

júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!