Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a dekoltázst...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a dekoltázst mutogatni instán vagy a feneket, ribiség/mutogatás?

Figyelt kérdés

Szerintetek? fiúk zavarna ha ezt csinálná a barátnőd?

Lányok ti ezt már mutogatásnak érzitek?



#Képek Instagram
jún. 30. 17:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Engem zavarna ha a barátnőm hirtelen elkezdene r*banckodni az interneten. Barátnőm modellkedett régebben, úgyhogy voltak fent neki fürdőruhás meg más elég merész képei, de amikor összejöttünk ezeket szó nélkül letörölte, fel se hoztam neki hogy zavarna (igazából instagramom sincs, úgyhogy nem is tudtam róla eleinte). Ha most hirtelen bekattanna nála valami és elkezdene újra ilyeneket közzé tenni, az biztosan zavarna, de valószínűleg nem szakítanék vele élből, megpróbálnám megbeszélni vele. Szerintem elég nagy tiszteletlenség a pároddal szemben ez a viselkedés, mert az ilyen képet azért teszi közzé az ember hogy "reklámozza" magát és felkeltse a másik nem figyelmét. Ha barátod/barátnőd van, akkor mi a fenének akarnád felhívni magadra mások figyelmét.
jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
A szándéktól függ. Van az a szándék ami elfogadható, és van ami nem. 31/F
júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
80%
Engem zavarna. Persze csak ha direkt ilyen képeket rakna ki magáról!
júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
igen én nagyon szeretem instán mutogatni a fenekem 44F
júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Akiknek ez nem tetszik, illetve akik emiatt szakítanának, azok strandoláson is kiborulnak? Nem engedik el a barátnőjüket fürdőzni? Csak mert a fürdőruhában is látszik minden, ami egy ilyen netes képnél...
júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
#15 Más az, ha valaki strandra felvesz egy fürdőruhát, és más az, ha az interneten mutogatja magát kiéhezett férfiaknak. Míg az előbbinek van értelme, a második célja egyértelműen a magamutogatás. Elő szokott jönni olyan érv is hogy "aki ilyen képet posztol, az magának akar tetszeni, nem másnak akarja mutogatni a testét". Ha ez így lenne, akkor nem rakná ki nyilvánosan a képet. Az egyetlen célja a szexi képeknek és a "thirst trap"-eknek, hogy felhívd magadra a másik nem figyelmét. Ezzel egészen addig nincs gond amíg szingli vagy, mert tulajdonképpen saját magadat reklámozod, de ha már van párod, akkor miért azzal vagy még mindig elfoglalva hogy más férfiaktól kapj megerősítést? Amelyik férfi ezt elfogadja, az valószínűleg vagy erősen önbizalomhiányos és nem meri meghúzni a határokat, vagy valami cuck fétise van. Ha a barátnőd ilyen képeket tesz közzé magáról a közösségi médiában, az egyenértékű azzal, ha a pasid random lányokra írogat rá. Bárki akinek akár egy kis önbecsülése is van, az nem fogja elfogadni ezt a viselkedést (nézzük akár női, akár férfi oldalról).
júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%
Engem az se zavarna ha a barátnőmnek of fiókja lenne, főleg ha bevon a tartalom készítésbe
júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%

#16 "Míg az előbbinek van értelme, a második célja egyértelműen a magamutogatás." - Viszont a végeredmény semmiben sem különbözik. Ami látszik, az ugyanúgy látszik, teljesen mindegy a körítés. A magamutogatás a stradon is magamutogatás, csak ott van rá egy elfogadható fedősztori. Ráadásul ott (a képpel ellentétben) 3D-ben lehet megtekinteni a csaj minden kilátszó porcikáját. Nekem például voltak visszahúzódó lány osztálytársaim, akik nem fürödtek osztálykiránduláson, mert se a neten, se élőben nem akarták mutogatni magukat. A kiéhezett férfiak pedig természetesen egytől egyig elkerülik a strandokat nyáron...:D

"Amelyik férfi ezt elfogadja, az valószínűleg vagy erősen önbizalomhiányos" - Vagy éppen az egy betegesen féltékeny barom, aki képtelen megbízni a barátnőjében és minden egyes tettét kontrollálni akarja.

júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
#18 látom nem érted a lényeget. Nem a végeredménnyel van a baj és azzal hogy meglátják, hanem magával a mentalitással, hogy miközben párod van, te más férfiaktól vársz megerősítést az interneten. Ez nem féltékenység, egész egyszerűen ha csak egy cseppnyi önbecsülésed is van és tiszteled saját magad, akkor nem tolerálod hogy az, aki elvileg téged szeret és veled akar lenni, más férfiaknak akar tetszelegni. Az a nő aki ilyet csinál, az fikarcnyit sem tiszteli a párját. Valamelyik férfinek ez a kutya szerep kifejezetten bejön, valaki meg csak annyira önbizalomhiányos hogy nem hiszi el magáról hogy találna jobb párt is és azért nem teszi szóvá.
júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha látnánk a mutogatás mértékét, könnyebb lenne véleményt mondani!
júl. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!