Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány 2002-2010 között...

Ha Gyurcsány 2002-2010 között Orbánt okolta volna hogy miatta van bajban az ország,lehet hogy még a mai napig miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Kérdezték volna őt a problémákról és az lett volna a válasza hogy a Fidesz elmúlt 4 éve miatt van minden baj.Ugye Orbán kormányzott Gyurcsány előtt 1998-2002-ig.

jún. 2. 04:48
A kérdező szavazást indított:
Ha Gyurcsány Orbánra fogott volna mindent,a mai napig miniszterelnök lehetne
Gyurcsány hiába Orbánozott volna,akkor is megbukott volna
12 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
2010-ben Gyurcsányt kérdezték volna a problémákról és azt válaszolta volna hogy Orbán 8 évvel ezelőtti rossz kormányzása az oka a bajoknak.
jún. 2. 04:51
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
2010 előtt még volt némi önmérséklet a hazudozásban és a gyermeteg felelősség-hárításban. Azóta már nincs limit.
jún. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem igazán. Gyurcsányra azért lehet fogni hogy miatta szar minden, mert mikor ő volt előzőleg kormányon, akkor szar volt minden. Orbán előző kormányzását meg sokan el is felejtik, szóval nincs akkora hírértéke, nem váltott volna ki akkora ellenszenvet.
jún. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Gyucsány sportminiszterből lett miniszterelnök..mondjuk a háttérben megbuktatta Meggyesyt...

...az ország irányítására alkalmatlan volt, de nem akarta elengedni...mindenképpen bukásra volt ítélve.

jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Ott bukik a dolog, hogy azt eleve meg sem tehette volna, hiszen egy jó pályán lévő országot vettek át 2002 ben, és 2006 ra vált világossá,hogy elqrták, mondjuk látszott is, ha nem " vallja be", akkor is...

Innentől kezdve egyértelmű volt, ki a hibás.

Ha valaki joggal hivatkozhatott 2002-2010 re, az a Fidesz, mert pl olyan államadósságot kellett visszafizetnie, ami nem semmi volt, az IMF hitelt.

jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Bizony ezt is tették, állandóan a Fideszt (is) okolták ők és követői, hogy miattuk nem megy a kormányzás.
jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

#2

Önmérséklet hazudozásban? Már akkor is hazudtak reggel, éjjel meg este.

jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

“az ország irányítására alkalmatlan volt”


Na azért a Fidesz dilettantizmusát és társadalomrolbolását látva már kezd megszépulni a Gyurcsány-korszak is.


Én 2000-ben kezdtem frissdiplomásként dolgozni a versenyszférában és 3 évi munka után uj autót, 9 évi munka után újépítésű lakást tudtam venni (mindkettőt hitel segítségével, de korántsem minimális önerôvel).


Próbáld meg a Fidesz-érában ugyanezt..

jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon nagy szerencséd volt 8as. Ugyan úgy ahogy nekem is, mert nekem a fidesz korszakban sikerült kb ugyan ez, de az átlag embernek mindkét időszak ugyan olyan szar.
jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!