Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen fiu mit érezhet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiu mit érezhet? vagy az ilyesmi fiuk? esetleg valaki saját tapasztalat? (boxolok)

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik nekem, regebb ota, ő nem igazan ismer engem de én kb mindent tudok rola, boxol mar nagyon régota és elég szép eredményeket ért el, nem nagyon foglalkozik lányokkal ahogy észrevettem, instán követgeti a jo noket de ezenkivul egyikkel se beszelget komolyabban a vegen mindig ki kovetik egymast meg ilyenek. Ha liveozik vagy bármi általába csak a fiu haverjaival van, és őket is onnan ismeri hogy egy box edzohoz jarnak meg ilyesmi. Tisztelettudo fiunak tünik amugy meg nekem tényleg nagyon régota tetszik, igaz annyira nem ismerem személyesen hogy vajon milyen lehet de amit eddig láttam tetszik, a problema az, az hogy eszrevetelem szerint nagyon a boxra koncentral meg a haverjaival van es mintha nem erdekelnek a lanyok, marmint instan kovetgeti oket meg a lanyok is őt de semmi komolyabb, nem hiszem hogy egy ilyen fiunak kellene baratno, a haverjai szajabol is csak azt lehet hallani hogy nekik nem kell baratno meg ez az amaz. De az ilyen komoly eredmenyeket elero boxolo vagy akarmilyen sportolo fiuknak nem is kell baratno? vagy ilyenkor mit ereznek? oke hogy a sport az elso van egy cél amit ki tüztek maguk elé de nem is kellene nekik egy lány aki ott van velük vagy bármi?
jún. 25. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen pasik sokszor beérik alkalmi kalanddal levezetni a feszültséget. Aztán mehet tovább a sport. Vagy még nem elég érett egy párkapcsolathoz. A pasik később érnek amúgy is.
jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Fiuk. Öltöző. Zuhanyzó. ... érted. Minek nekik lány ha megoldják egymás között?
jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ha nem tizenévesen akkor hány évesen szeretne baratnőt vajon? vagy akar egyaltalan
jún. 25. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Arra próbáltam utalni hogy nem kell neki barátnő, mert meleg.
jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz beszélgetni vele, hátha nyitott lenne valamire.
jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!