Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek is jól esne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek is jól esne egy ölelés egy lánytól?

Figyelt kérdés

Néha bármit megadnék egy lány öleléséért. Kb 3 éve ölelt meg utoljára lány ami jó volt. Azóta nem éreztem azt. Ti is néha örülnétek egy nagy ölelésnek?

F/17



jún. 23. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én a barátnőm ölelését szeretem, de azt nagyon.
jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak a barátnőmé, de az se mindig esik jól. Én nem vagyok az a nagy összebújós fajta. Nyilván köszönésnél egy laza egykaros ölelés belefér, de ennél többet csak a barátnőmtől fogadok el. Tudom hogy valaki szeretetnyelve az érintés, nekem meg talán az áll az utolsó helyen. Sokkal többre értékelem az együtt töltött minőségi időt, mint bármilyen ölelést.
jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

"Kb 3 éve ölelt meg utoljára lány ami jó volt. "


úristen meg ne halj. engem anyámon kívül még egy nő sem ölelt meg

21f

jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Már jólesne
jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Egy igazi ölelés egy jo csajtol már fasza lenne. de random soha nem fog megölelni egy lány!
jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam kapni, nekem is jól szokott esni 🙂
jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Igen, nagyon jól esne!
jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen
jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én lány vagyok és szívesen adnék ölelést viszont nem tudom melyik esik a legjobban a fiúknak? Hogy szeretitek ha megölelnek? Mármint nyak körül legyen a keze a lánynak vagy csak egykaros vagy hogy?
tegnapelőtt 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es. Mindegy csak kapjak ölelést 😅. Amúgy két kar nyakba az jó vagy akár a nyakamba is ugorhatsz az is cuki
tegnapelőtt 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!