Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem izgul fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem izgul fel minden testi érintésre, az probléma?

Figyelt kérdés
Például egy ölelés (azzal akit szeret, és tetszik) nem izgatja fel. Megöleltem az elmúlt napokban először a lányt aki tetszik, és maga az ölelés jó érzés volt, de lent semmi sem mozdult meg bennem tőle. Viszont ő tőle alapvetően izgalomba tudok jönni, ha fantáziálgatok róla itthon. De élőben mikor megölelt, nem éreztem semmi szexuális vonzalmat. Ez mitől lehet? Nálatok hogyan van ez, tudom hogy ostoba kérdés de hogyan izgultok fel egymásra? Mert gondolom az ölelkezés az első lépése, utána csók stb.

2023. jún. 28. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
99%
nem probléma, az bőven jó hogy az ölelés jó érzés volt, tovább tartanak azok a kapcsik ahol nem őrült lánggal indul az egész, az hamar kialszik
2023. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen csak.. ha nem izgulok fel az ölelésére, az nem gond? Mármint.. Nem az lenne a normális? Ha az ölelés nem hoz annyira izgalomba, akkor mi fog majd? Mert a párok gondolom elsősorban öleléssel, simogatással izgatják fel egymást
2023. jún. 28. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond.
2023. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát nézd, valaki a pofonra izgul, meg a nyakra markolásra...
2023. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 A párok elsősorban csókkal, érintésekkel a megfelelő helyeken, simogatással izgatják fel egymást.
2023. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!