Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes erőltetni egy kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőltetni egy kapcsolatot ami nem megy?

Figyelt kérdés
Na szoval, baratnommel 1 eve vagyunk egyut. Egy fel evig minden jo volt de mostansag mar nem igazan. Veszekedesek stb.. veszekedeseket o kezdemenyezi mert mindenen be hisztizik es egy olyan oldala lesz amit az elott nem lattam soha. Annyit kell tudni errol a kapcsolatrol hogy tavkapcsolat, 2 hetente megyek 1 hetvegere vagy o jon. En 17 eves vagyok o most lesz 18 de komolyan mondom neha annyira gyerekesen viselkedik mint egy 10 eves.. En mar kezdem unni ezt az egeszet mert probaltam megfelelni neki minden teren. Ha 1 napig nem hivtam fel mar egybol azzal jott hogy en sose foglalkozok vele nem keresem stb.. pedig ez nem igy van. Suli utan haza jovok felhivom (az elott meg irkaltunk ) na tehat felhivom minden nap ha haza erek es beszelunk estig. Na de ugye vannak napok amikor nincs tema es 1 ora max a hivas es ilyenkor le rakom mert csak nezzuk egymast szo nelkul. O ilyenkor is be sertodik meg azzal jon h nem foglalkozok vele stb stb. Jo en se vagyok am egy szent mert ahhoz hogy megromlott a kapcsolatunk biztos en is oka vagyok csak eddig nem jottem ra hogy en miert?

2022. máj. 18. 14:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szerintem menj el a hétvégén hozzá virággal és csokival, valamint mond el neki, hogy nagyon szereted őt, viszont az utóbbi időben a viselkedése bánt, azt érzed , hogy nem vagy elég jó stb. és kérdezd meg őt , hogy ő hogy érzi magát ebben a helyzetben stb. Kulturált, érett beszélgetés lenne a cél

De ha ez is veszekedésbe fordulna, akkor érdemes inkább szakítani

2022. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!