Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes erőltetni egy kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőltetni egy kapcsolatot ami nem megy?

Figyelt kérdés
Na szoval, baratnommel 1 eve vagyunk egyut. Egy fel evig minden jo volt de mostansag mar nem igazan. Veszekedesek stb.. veszekedeseket o kezdemenyezi mert mindenen be hisztizik es egy olyan oldala lesz amit az elott nem lattam soha. Annyit kell tudni errol a kapcsolatrol hogy tavkapcsolat, 2 hetente megyek 1 hetvegere vagy o jon. En 17 eves vagyok o most lesz 18 de komolyan mondom neha annyira gyerekesen viselkedik mint egy 10 eves.. En mar kezdem unni ezt az egeszet mert probaltam megfelelni neki minden teren. Ha 1 napig nem hivtam fel mar egybol azzal jott hogy en sose foglalkozok vele nem keresem stb.. pedig ez nem igy van. Suli utan haza jovok felhivom (az elott meg irkaltunk ) na tehat felhivom minden nap ha haza erek es beszelunk estig. Na de ugye vannak napok amikor nincs tema es 1 ora max a hivas es ilyenkor le rakom mert csak nezzuk egymast szo nelkul. O ilyenkor is be sertodik meg azzal jon h nem foglalkozok vele stb stb. Jo en se vagyok am egy szent mert ahhoz hogy megromlott a kapcsolatunk biztos en is oka vagyok csak eddig nem jottem ra hogy en miert?

2022. máj. 18. 14:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja es meg annyi, eloben a kapcsolatunk mindig jo volt es jo is, csak neten vannak ezek. Eloben meg sosem voltak ilyenek. Max 1-2 vita de azt meg is beszeltuk.

Most ossze vesztunk mert megint be hisztizett minden szarsagon. Es o olyat irt hogy ugy erzi kar volt ez az 1 ev:/

Nagyon megbantott ezzel.. ugy volt h megyek a hetegen amirol nem tud meglepetes lett volna egy viraggal meg csokival de mar elment a kedvem teljesen h elmenjek. Szerintetek megerne elmenni?

2022. máj. 18. 14:53
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

"En 17 eves vagyok o most lesz 18 de komolyan mondom neha annyira gyerekesen viselkedik mint egy 10 eves.."


Sajnálom, de a helyesírásod alapján a te intelligenciád sincs MENSA szinten. Szerintem sokat gondolsz magadról, mi alapján nézel le, akkor mást?

2022. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Attol,mert nem hasznalok ekezetet meg tudok helyesen irni:D

Es nem, nem nezem le es nem gondolok magamrol semmit, csak le irtam hogy ugy viselkedik “felnottkent” mint egy 10 eves sokszor.

2022. máj. 18. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem változtat azon, hogy te sem vagy intelligens.


Ha az lennél, nem tudnál meglenni egy komolytalan ember mellett.

2022. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, lehet hogy nem vagyok en az intelligencia felso foka, de azert valamilyen szinten az vagyok. De amugy meg le van irva a szovegben minden. Elejen jo volt minden egy ideig aztan lett szar. Megvaltozott rossz iranyba, ki lepni egy kapcsolatbol nem mindig olyan egyszeru. Nekem ez az elso de sokat tanultam belole. Tulsagosan szerelmes voltam es szerettem amit egy ideig vissza kaptam de utana nem annyira
2022. máj. 18. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem eröltetném, az biztos.
2022. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Így úgy tűnik folyamatos stresszforrás, a nyavajgásai értelmetlenek és biztos idegesítőek. Ha nem megy, hát nem. Nem kell erőltetni mert csak az időtök megy vele. Próbáltad megkérdezni egyáltalán miért érzi azt hogy ha mindez nem történik meg ( telefonálás, irkálás) nem foglalkozol vele? Nagy szerepet játszik az is hogy távkapcsolat. Több figyelmet akarhat, mert csak 2 hetente látjátok egymást. A távkapcsolat alapból nem való mindenkinek, lehet neki nem.
2022. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Csak akkor irkal nekem olyat hogy nem foglalkozok vele ha nem hivom fel mert eppen dolgom van vagy faradt vagyok nincs kedvem semmihez. De ez egy heten max 1-2x fordul elo. Ha nem hivom fel probalok vele beszelgetni csak nehez ha mindig egy szavas valaszokat ad vagy nem erdekli a tema amiket felhozok.
2022. máj. 18. 19:39
 9/11 A kérdező kommentje:
De a nyavajgasai meg a hulyesegei miatt se beszelek vele csunyan meg sose emelem fel a hangom, probalom le nyugtatni-megbeszelni a dolgokat de csak folytassa..
2022. máj. 18. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én is ismerkedtem egy lánnyal és ő is csak ilyen egyszavas válaszokat adott, nem kérdezett. Ha telefonon és élőben viszont nincs ilyen probléma akkor nem olyan nagy katasztrófa, mint nálam például. Viszont ha így is úgy is foglalkozol vele, írásban akár, akkor nem értem miért érzi úgy hogy mégsem. Lehet fél hogy megunod ( amit ezzel a viselkedéssel csak növel)
2022. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!