Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le róla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, aki egy ideje irogat egy külföldi sráccal és majd találkozni akarnak nemsokára(le is akarnak feküdni),képeket is küldözgetnek egymásnak.

(Persze titokban találkoznak,a barátnőm 16, a pali minimum egy 10 évvel idősebb)

A barátnőm szereti őt,de igazából a családjában senkihez sem áll igazán közel,szerintem apakomplexusa van, azt akarja érezni, hogy szeretik. A srác is szereti elvileg, de szerintem inkább csak meg akarja fektetni.

A barátnőm nem hallgat rám,bármit is mondok neki,nagyon bízik a srácban és nem hiszi hogy bármi rosszat csinálna vele.

Nos én pedig igen, de amikor mondom neki, hogy akár el is rabolhatja, azt mondja "ő nem olyan"Stb...

Ha az anyjának mondom el,akkor is megoldás valahogy, hogy találkozzanak,az sem biztos, hogy hinne nekem+ utána a barátnőm tuti nem mondaná el, hogy mi történik a sráccal.

Komolyan aggódok és nem tudom, hogy mit csináljak, nem hatnak rá az észérvek...



2021. jún. 24. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lebeszélni nem fogod tudni, de segíthetsz neki. Pl.: mondd meg neki, hogy nyilvános helyen, nappal találkozzon a sráccal, illetve kísérd el őt a tali helyszínére. Ezek mellett talán nem lesz veszélyben, ezért ő sem fog félni és te sem.
2021. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából pont erődben akar találkozni vele és sajnos egyáltalán nem fél..azt mondta, hogy örülne ha elrabolná a srác (erre mondtam neki, hogy akkor a családjával sem találkozhatna, de azt mondta, a fiú visszahozná néha-azt meg fel sem fogja,amikor mondom neki, hogy ez nagyon nem így megy-,sőt valamikor írta is a fiúnak, hogy örülne ha elrabolná. (Őszintén nem hiszem, hogy ezt komolyan gondolja, szerintem nem gondolja át, és nem is akarja)
2021. jún. 24. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdőben sosem szabad találkozni! Fényes nappal, viszonylag zsúfolt helyen már biztonságosabb. Ha tartja magát az erdős ötlethez, akkor szólj a szüleinek, vagy akár a rendőrségnek.
2021. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szolj a szuleinek.
2021. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
pont ezt akartam írni mint az előző, ha nem akarod hogy a híradóban kerüljön menj a szüleihez vagy inkább a rendőrségre
2021. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség azért sem rossz ötlet, mert meg tudják nézni, hogy volt-e már valami zűrös ügye. Ha volt, akkor a barátnőd lenne a kövi áldozat.

Figyelj! Nagyon komoly a helyzet. Nagyon figyelj rá, mert nagy baj lehet a vége!

2021. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Egyelőre még próbálkozok, de ha sehogy sem megy, akkor szólok a szüleinek.
2021. jún. 25. 00:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ne csak a szüleinek szóljak, hanem egyszerre nekik és a rendőrségnek
2021. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, a barátnőd normális? Örülne ha elrabolnák? Egyáltalán tudja mit foglal magába ez az egész? Szólj a szüleinek aztán rendőrség, utána pedig célszerű lenne orvoshoz vinni mert szegénynek baj van a fejében
2021. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kerek a story.

Külfödi srác... aki hol is él?

Melyik erdőben akarnak sétálni? Mert a Normafa környékén kb. annyi ember van, mint egy plázában.

2021. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!