Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökké egyedül leszek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Ez a klasszikus helyzet áll fönn, hogy aki tetszik, annak nem kellek, ezért próbálok ismerkedni, de akiket találok azok vagy rögtön szexre mennek, vagy nem lehet velük jót beszélgetni, mert buták, vagy tök jóarcok, de nem tetszik az arcuk és nem vonzódom hozzájuk.

Kezdem azt gondolni, hogy túl nagyok az igényeim és lejjebb kéne adnom, de egyszerűen zavar, hogy nem tudok könnyen szerelembe esni, míg mások lazán találnak maguknak párt.



2020. dec. 28. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen problémáim vannak. Nem tudom, már mit reméljek :(
2020. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát én is ilyen próblémával küzdök, de én reménykedem. Remélem lesz valaki olyan ember az életembe, hogy megbecsül, kedves és szeret. Csak várjunk az igazira.


Sok szerencsét!!!

2020. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ismerd meg magad, az lesz a megoldás. Nem az igényeid nagyok, hanem az önismereted kicsi.
2020. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na igen...

Ilyesmi, hogy, ha elérhető, akkor nem tetszik. Ha tetszik, akkor 2-300 km-re lakik.

Most is beszélek valakivel, nem láttam élőben, de a fb profilja alapján nem tetszik az arca és a haja. Csak abban merek reménykedni, hogy élőben jobban néz ki, mert a személyisége alapján nem visszataszító és kedvesnek tűnik.

2020. dec. 28. 18:12
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Ismerem magam, és tudom miket szeretek, de az olyan srácok valamiért antiszocok, és nem akarnak ismerkedni. Aki tetszik, azzal nagyon hasonlóak vagyunk, de nem érez irántam úgy, mint én iránta.

Itt neten, akiket találok rendes, érdekes embereket, azokkal mindig ilyen távolság/külső bajaim vannak.

2020. dec. 28. 18:17
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Igen, lejjebb kell adnod, főleg a külsőből, meg a távolságból is abban az esetben, ha hajlandó utazni (meg persze te is tedd meg néha, de először ő jöjjön). De akivel tudtok találkozni és a személyisége megfelelő, azt ne dobd ki.
2020. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Engem a távolság annyira nem zavar, szívesen buszozom amúgy, más kérdés, hogy a másik fél hajlandó-e erre.

Csak valamiért válogatós a szemem, és mindenkit az elerhetetlen valakihez hasonlítok.

2020. dec. 28. 18:34
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

"nem tetszik az arca és a haja"

Nem lejjebb kéne adni az igényeiből, hanem kicsit érettebbnek kéne lenni. Nem fogsz olyat találni, aki mindenben 100%-ig az ideálod, és emellett még a tökéletes lelki társad is lesz. Persze, ne legyünk álszentek, nehéz úgy szerelmesnek lenni, ha a kiszemeltünk kicsit sem vonzó... de most komolyan, te képes lennél azért ejteni valakit, mert "nem tetszik a haja"??

Nem tudom, mi kellene neked, önismereti tréning, vagy valami hasonló, de ezzel a hozzáállással értelmes pasit nem fogsz találni.

2020. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, csak a haja miatt nem. Fogalmam sincs mit csináljak magammal. Már kb mindenkit felpontozok, mert szerintem is hülyeség, hogy ennyire nem jó nekem senki. 😔
2020. dec. 28. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Én teljesen ilyen voltam. Annyira válogattam külsőre, hogy 20 éves koromig nem volt pasim. Aztán nyafogtam a legjobb srác barátomnak, hogy nincs "normális pasi". Aztán ahogy így néztem rá leesett, hogy mekkora idióta vagyok. Pont ott ül mellettem az a srác, akivel összepasszolunk és megértjük egymást. Akit egy olyan okkal "barátzónáztam, hogy alacsony". Ha vissza mehetnék az időbe jól fejbe vágnám magam, hogy ébredjek fel és vegyem észre a valós embereket és ne egy képzeletbeli pasit hajkurásszak aki nem is létezik. Vagy olyan srácokat, akiket nem is ismerek igazán, csak a fejemben elképzeltem, hogy "milyen jól kijönnénk". Ja a legjobb srác barátommal meg összejöttünk:)
2020. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!