Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak az "igazira" várok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak az "igazira" várok, örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Valószínűleg túl élénk a fantáziám, ráadásul a kamaszkor is rásegíthet erre az egészre, de mostanában mintha túl sokat gondolnék a szerelemre. Mindig elképzelem a számomra tökéletes párkapcsolatot, és napokig csak azon kattog az agyam. Az ismerkedéstől a házasságig mindent eltervezgetek lélekben, komolyan úgy érzem magam, mint egy hat éves kislány, akinek életcélja, hogy hercegnő legyen, és várja a hercegét fehér lovon.

15 éves vagyok, körülbelül két éve tart a végeláthatalan álmodozás, és azóta volt egy-két crushom is, akikkel körülbelül két hétig """jártam""", és semmi sem történt (még csak nem is találkoztunk), mégis rettenetesen szomorú voltam, mikor véget értek ezek az elméletben létező kapcsolatok.

Úgy érzem, talán túl magasak az elvárásaim. Nem kellene minden egyes fiútól azt várnom, hogy az ő hercegnőjeként kezeljen, és valahogy fel kellene ébrednem ebből az álomból... De egyszerűen nem megy, csak várom a Nagy Őt, és szánalmasnak érzem magam emiatt.

Az álmodozás miatt fogok teljesen egyedül maradni? :/



2017. jún. 17. 18:02
 1/7 anonim válasza:
Nem! Egyszer te is meg találod az igazit én meg 19 éves vagyok és még mindig nem találtam meg eljön annak is az ideje legyél türelmes.
2017. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagy valószínűséggel nem tizenévesen fogod megtalálni, és sajnos valószínűleg nem is elsőre

sajnos kell némi élettapasztalat és néhány csalódás ahhoz, hogy megtanuld kiismerni a férfiakat - mert sajnos ők tényleg sokszor csak azt akarják, és ezért eljátsszák a mesebeli herceget is, de csak amíg meg nem kapták, amit akartak.

Az igaz szerelmet, és az arra képes embereket nagyon nehéz megtalálni a mai világban, a nagy Őt pedig még nehezebb - de létezik, még ha nincs is fehér lova - ám arra készülj fel, hogy nagy valószínűséggel egyáltalán nem olyan lesz végül, mint amilyennek álmaidban képzelted. De ha nyitott szemmel-szívvel jársz, és türelmes leszel (talán évtizedekig) mégis tudni fogod, ha találkozol vele :)

2017. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Lehet hogy elsőre, lehet hogy több kapcsolat után, de valószínű megtalálod majd azt akivel igazán boldog vagy.

Nekem is voltak elképzeléseim régen, aztán lett egy barátom és az ő személyisége, hozzáállása, szerelme alapozta meg az elvárásaimat.


Nekem ez első kapcsolat, ami 6 éve tart, úgy gondolom, ha egyikünk se változik személyiség és hozzáállás terén továbbra sem, akkor vele élem majd le a hátralévő életemet is.

Biztos lehurrognak majd, hogy tapasztalnom kéne, meg nem jó megragadni az elsőnél, meg úgyis lesz ez az, de ha tényleg minden rendben, akkor miért kell egyből negatívnak lenni?

Barátnőmnek 2. kapcsolata lett az igazi úgymond. Az idén házasodnak. De ha őt találja meg előbb, akkor lehet, hogy első kapcsolatból alakul ki ez.


Persze az az általánosabb, hogy lesz sok kapcsolatod, csalódsz majd és utána találod meg életed szerelmét, de előfordulhat, hogy nem így lesz.

2017. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok fiúként. Nem hiszek már az igaziban, mert számomra is az a lényeg, hogy csak egymást vegyük figyelembe, a külvilágot meg egyáltalán ne (illetve gondolom nálad is ezt jelenti a hercegnőként kezelés), ez pedig kivitelezhetetlen az emberi gondolkodással, de mindig vágyódom iránta. :/ Nem fogsz egyedül maradni az álmodozás miatt, de... így teljes mértékben boldog sem leszel, mert mindig az jár majd a fejedben kapcsolatoknál, hogy "ez sem az igazi". :/

Viszont ha írsz egy privit megengedem, hogy a lelkitársam legyél. :D

2017. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egyszer te is meg találod az igazit én meg 19 éves vagyok és még mindig nem találtam meg."


xDDD Na ez itt a lényeg :D

2017. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emberek, félreértelmezitek az "igazi" fogalmát. Igazi az lesz, akiről eldöntitek, hogy az. Ha nem felel meg nektek senki a sok millió emberből, akkor ti nem vagytok az igaziak.
2017. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs. Én is szoktam ilyenekről ábrándozni, hogy milyen lesz az esküvőm (ha egyszer lesz) vagy hogy milyen kapcsolatom lesz a közeljövőben. Pedig én már közel 20 vagyok. Ettől függetlenül meg maradok a realitás határain belül, de egyszerűen ez jót tesz a lelki világomnak. Inkább ilyesmi pozitív dolgokon járjon az agyad, mint negatív rossz dolgokon. Ha meg tudsz maradni a valóságnál akkor ezzel semmi gond.
2017. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!