Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók ez igaz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvostanhallgatók ez igaz?

Figyelt kérdés
Igaz hogy alig van időtök visszaírni valakinek akár még több hét után is? Nem akarok bunkónak tűnni de egy kicsit felidegel hogy nekem kell mindig "ugrani" ha egy bizonyos személy mindig ír, mivel hogy csak akkor van ideje rám. Nem tudom mennyit tanultok, biztos nagyon sokat és ezért minden tisztelet, de azért csak szánnátok egy kis időt valakire, nem?

2020. okt. 19. 00:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 20, azt elfelejtettem hozzátenni hogy már nem gimis vagyok. Ő azt mondta hogy 24, de ki tudja lehet hogy egész eddig kamuzott én pedig, mivel többen is mondták hogy biztos nem kamu, el is akartam hinni.

Többször írta. Igen nem is bíztam volna távkapcsolatra az egészet, viszont hazudnák ha azt mondanám hogy nem gondolkodtam rajta, de azért nagyon kicsi esély lett volna rá.

Azért érzem azt hogy kihasznált mert beszélgettem vele és elég sokmindent tud, persze nem a legszemélyesebb dolgokat, de egy szinten én megnyíltam neki. Azt pedig abszolút nem értékelte ahogy én ugrottam mikor írt, innentől kezdve látszik mennyire fontos voltam neki.

2020. okt. 20. 15:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Engedd el, én ebből látom, hogy ennek nincs jövője. A saját érdekedben. Ne legyél naiv.
2020. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
talán a gyári munkás józskára klene írni vagy a festőnek tanuló pistára akinek ideje is van.
2020. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Festőnek ideje? Hol élsz te? :D
2020. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igaz
2020. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!