Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók ez igaz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvostanhallgatók ez igaz?

Figyelt kérdés
Igaz hogy alig van időtök visszaírni valakinek akár még több hét után is? Nem akarok bunkónak tűnni de egy kicsit felidegel hogy nekem kell mindig "ugrani" ha egy bizonyos személy mindig ír, mivel hogy csak akkor van ideje rám. Nem tudom mennyit tanultok, biztos nagyon sokat és ezért minden tisztelet, de azért csak szánnátok egy kis időt valakire, nem?

2020. okt. 19. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a dolog bőven nincs kisarkítva, tény és való, sokat kell tanulniuk, legjobb barátnőm is orvosin van, de idő beszélgetni van
2020. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

A. ) csak dugni kellesz

B. ) le akar razni

2020. okt. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy sokat kell tanulnunk, de ha valami fontos, arra szakítok időt. Nem napi 24 órát tanulunk.
2020. okt. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne ugorjál. Te is vedd olyan lazán, mint ő. Vagy keress mást.
2020. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Hogy lenne már igaz. Csak kihasznál.

Olyan előfordul, hogy nincs idő személyes találkozókra, programokra, mert annyira nyomni kell a tanulást, de olyan nincs, hogy ne legyen idő telefonálni, pláne üzenetet írni!

2020. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az eddigi beszélgetéseink két héten belüliek voltak, most viszont már ugye több mint 14 nap eltelt az utolsó beszélgetésünk óta és nem tudom hogy miért. Eddig elég jól elvoltunk, kölcsönös volt az érdeklődés egymás iránt. Nem volt semmi jele annak hogy untattam volna vagy ilyesmi.


Köszönöm a visszajelzéseket, lehet hogy hagyom az egészet és inkább mással foglalkozom a következő időszakban.

2020. okt. 19. 15:40
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom te egy gimis leányzó lehetsz,ő pedig egy orvostanhallgató srác.

Én orvostanhallgató lányként mondom,hogy elég nagy hányada az orvosisok közül(srácok) nincs komoly kapcsolatban. Sok a tanulni való,stresszes az egész egyetem,saját magukra fordítanak inkább figyelmet,nem másra. Én is próbáltam kialakítani orvosissal kapcsolatot,konkrétan a testiségen és bulin kívül nem volt más programunk. Nem volt ideje másra. Jelenleg dolgozó párom van. Olyan a felállásunk,hogy neki sokkal több ideje lenne rám,mint nekem rá van. Én passzív szemeszterben voltam,mikor megismerkedtünk. Akkor volt rá elég időm. Persze napi szinten beszélünk és többször is találkozunk egy héten. De nehéz összeegyeztetnem a párkapcsolatomat,a barátaimat és a családomat(a hobbikról,sportról nem is beszélve) a tanulással. Én azt ajánlom neked,hogy engedd el őt. Nem lesz több ennél.

2020. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, az hogy nincs 1 perce visszaírni neked mielőtt lefeküdne aludni, vagy reggel mikor felkel, esetleg kajálás közben... elég meredek.


Ha van szex köztetek, akkor legalább tudod, hogy mit akar tőled, mert ennél többet biztos nem. Ha meg az sincs, akkor jó vagy arra, hogy úm. talomban tartson...

2020. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7 Igen, igazad van. Lehet hogy annyira vágyom egy kis szeretetre a családomon kívül hogy már az sem számítana hogy mi lenne köztünk ami viszont az ellenkezője annak amit én el szeretnék érni.

Sosem találkoztunk, viszont ez az ember nagyon szeretne, de persze írásra nem tudja magát rávenni. Viszont az is benne van hogy teljesen máshol élek, és ezt ő észre is vette viszont ez sem állította le.

Az egész családom csak a jót akarja látni az emberekben és emiatt mindenkihez szinte annyira kedvesek vagyunk hogy meg sem érdemelnék, és ugye emiatt könnyen kihasználnak minket.

2020. okt. 20. 10:53
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj,hogy megkérdezem,de te hány éves vagy? Ő mennyi?

Honnét tudod,hogy szeretne veled találkozni? Két hete nem is írt. Keress magadnak társat a köteledből. Ilyen fiatal korban a távkapcsolatnak nincs jövője.

Az utolsó bekezdésedre reagálva,miért használt ki? Miért gondolod,hogy te túl kedves voltál vele és ő ezt nem értékelte?

2020. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!