Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért kedvelik ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért kedvelik ennyire az alacsony lányokat? storyt nézd meg

Figyelt kérdés
szóval volt valami buli ahova elment a legjobb fiu barátom, és említettek engem egy haverjuknak. Elkezdtek rólam mesélni, elvileg az elején nem érdekelte a sráct, és miután mondták neki hogy 165 magas vagyok egyből figyelt a pali és ismerkedni akar velem. Helyes srác és szerintem meg kell ismernem

2020. júl. 10. 09:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy alacsony, de magas sem. Átlagos. Lehet pont azért figyelt fel rád, mert nem vagy olyan alacsony, 155 centi, vagy ilyesmi. Szóval lehet, hogy ő pont nem olyan lányt keres, aki olyan alacsony hozzá képest. Szóval azért figyelt fel rád, mert 15 centi nem olyan hú de sok.
2020. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg átlagos a 165 cm körül, én is annyi vagyok, és a legtöbb nő ugyanilyen magas. Bár mondjuk ha csak a magasságod keltette fel a figyelmét, akkor (szerintem) nem kéne megismerned... vagyis inkább túl nagy reményeket fűzni hozzá.
2020. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%
Miért hiszik azt egyébként a 160-170 cm közötti lányok, hogy ők olyan alacsonyak? Ezt már nagyon sok ismerősömnél megfigyeltem. Kérdező, nem vagy alacsony, és ha csak akkor figyelt fel rád, mikor megtudta, hány centi vagy, ne várj tőle sokat, mert valószínűleg nem vagy neki nagy durranás.
2020. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
11%

165 centi nem alacsony, átlagos magasság.

Pláne ebben az országban, ahol a pasik zöme kertitörpe, még egy 165 centis lányra is úgy néz fel, hogy kitörik a nyaka.

Semmire sem jók ezek a selejtes magyar palik. Max. annyi, hogy állva ki tud takarítani az ágy alatt.

2020. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
1%
A legtöbb fiúnak a magasabb lányok jönnek be (érthető okokból).
2020. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
10%
Mivannnnn????? A magas lányok aránytalan csontvázak. Tisztelet a kivételnek. A 160-170 cm lányok jönnek be. A haverjaid egyébként hülyeségeket hordanak össze, biztos nem azért figyelt fel. Mi arra figyelünk fel hogy jó csaj jó segge melle van.
2020. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
82%

"Magas lányok aránytalan csontvázak" XDDDDD

egyiknek sem kellettél, ez a baj, igaz?

2020. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
16 vagyok vicceske vagy ugye? Nem tudok mivel visszavágni de semmi ilyesmi nem tortent. Jartam magasabb csajjal😎😎😎
2020. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
79%
Inkább hallgass, ne égesd magad tovább
2020. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
77%
165cm nem alacsony
2020. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!