Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért kedvelik ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért kedvelik ennyire az alacsony lányokat? storyt nézd meg

Figyelt kérdés
szóval volt valami buli ahova elment a legjobb fiu barátom, és említettek engem egy haverjuknak. Elkezdtek rólam mesélni, elvileg az elején nem érdekelte a sráct, és miután mondták neki hogy 165 magas vagyok egyből figyelt a pali és ismerkedni akar velem. Helyes srác és szerintem meg kell ismernem

2020. júl. 10. 09:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
48%
Én 162cm magas vagyok, de jó lenne magasabbnak lenni, így rövidek a lábaim és a miniruhám sem áll olyan jól, hiába vagyok arányos.
2020. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nos, úgy igazából a legtöbb esetben a fiúk magasabbak a lányoknál, így az átlag miatt úgy tűnik, mintha az alacsony lányok jobban bejönnének a fiúknak.

Ehhez azért az is hozzátesz, hogy a legtöbb nőnek is, és fiúnak is fontos, hogy magasabb legyen, főleg sokkal a nőnél.

Bár szerintem személyiség ismerete nélkül pusztán a magasság miatt kizárni valakit a listádról, ha magasabb, vagy alacsonyabb, vagy épp ezért tetszeni, az hihetetlenül helytelen.

Én egy nagyon alacsony fiú vagyok, sok kellemetlenség ért emiatt a lányok felől, cikizés a pasik felől, de az nem érdekes. Most van egy nálam magasabb barátnőm, de szinte ő az egyetlen nő, akit ismerek és nem érdekli őt a magasságom.

Be kell vallanom, nekem is jobban esne, ha magasabb lennék, de szerintem ez nem jó így, hogy társadalmi normáknak kell megfelelni. "Fiú legyen magas, lány legyen alacsony". Persze, mintha a magasság egy olyan dolog lenne, mint amit bárki irányítani tud, nem úgy, mint a súlyt, de ebbe most nem megyek bele.

Lényeg a lényeg, ha csak a magasságod miatt figyelt fel rád, akkor semmivel sem közönségesebb azoknál a bunkó embereknél, akik magasság alapján diszkriminálnak.

2020. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
78%

Te egyáltalán nem vagy alacsony,ez egy átlag magasság egy lánynál(én 163 vagyok,szintén átlagos)

A fiúknak viszont több az átlag magasságuk,és lehet,hogy ahhoz képest ő alacsony vagy annak érzi magát, de nálad magasabb,és ennek megörült.

Vagy egyszerűen nem is pont erre figyelt fel, csak pont úgy jött ki a dolog,hogy így tűnt

De mindenesetre alacsony semmiképp nem vagy, 165 körül átlagos egy lány, az felett már magas. Az alacsony lányok ilyen 160 alattiak.

De az igaz,hogy átlagos lenni senki nem akar,szóval én is inkább picinek nevezem magam,ha már kimondottan magas nem vagyok:D

2020. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!