Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért kedvelik ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért kedvelik ennyire az alacsony lányokat? storyt nézd meg

Figyelt kérdés
szóval volt valami buli ahova elment a legjobb fiu barátom, és említettek engem egy haverjuknak. Elkezdtek rólam mesélni, elvileg az elején nem érdekelte a sráct, és miután mondták neki hogy 165 magas vagyok egyből figyelt a pali és ismerkedni akar velem. Helyes srác és szerintem meg kell ismernem

2020. júl. 10. 09:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
Ha te alacsony vagy,én 155cm kertitörpe vagyok...?Amúgy,ha csak magasság miatt kedvelt,akkor én se füznék nagy reményeket.
2020. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
87%

165 cm nem alacsony, ha annak érzed magad akkor nagyon magas átlagmagasságú környéken élhetsz, de kétlem, hogy ez lenne a helyzet. Gondolom azért szeretik az átlag magasságú emberek (nőknél 160-170 cm) alacsonyként vagy magasként feltüntetni magukat, hogy nehogy "átlagosak" legyenek, ami elég nagy butaság, hisz pont hogy a szerencsések közé tartoznak mivel a világot az ő magasságukhoz tervezték pl. székek, kapaszkodók, ajtók, nadrágszár hossza stb amik esetenként vagy a magasaknak vagy az alacsonyaknak okoznak kellemetlenségeket.


A kérdésre visszakanyarodva, nem hiszem, hogy tényleg a magasságod miatt tetszettél volna meg annak a fiúnak.

2020. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

1. cuki lehetsz

(Lehet ez egy ilyen sztereotípia is, hogy az alacsony növésű lányok általában aranyos, cukik személyiségre is, mindenki imádja, így sok szeretetet kapott, amíg felnőtt; így cuki is maradt, az alacsony méretéből adódóan meg tuti nem beképzelt, mert lehet, hogy küzd azzal, hogy túl kicsinek tartja magát. [És lehet, hogy pl a kisebbségi ilyen komplexusát pl azzal próbálja leküzdeni, áthidalni, hogy nagyon szerethető maradt miközben felnőtt. Így tuti nem cikizik ki őt, ha mindenki azt látja, hogy milyen kedves, aranyos személyisége van; de szóval ha nincs is ilyen komplexusa, akkoris nagyon pozitív, hogy valószínűleg nem beképzelt. ])

2. jól néztek ki egymás mellett, mert nem vagy magasabb nála.


Én ezekre gondolnék, amik eszembe jutnak, hogy miért váltott gyorsan.

Amúgy a 165 centi szerintem nem alacsony, hanem átlagos magasság.

2020. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
69%
Én fiú vagyok, és egy kicsit se kedvelem az alacsony termetű lányokat.
2020. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 nemaRendőrség ***** válasza:
80%

Egyébként nem értem azokat akik szidják a srácot, mert a magasságára figyelt fel.


Én azért kezdeményeztem asszonypajtinál anno, mert 182cm magas volt.

Azóta is boldogan élünk.

2020. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Thispain ***** válasza:
100%
Ugyanamiatt nagy valószínűséggel, mint a lányok a magas "pasi"-kat.
2020. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, miért törölték le a válaszomat, mindenesetre újra kiírom.

Egy lány szebb, ha magasabb. Az arca, haja, kisugárzása jobb egy magas lánynak.

2020. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
83%

#27

Az arcszerkezet, hajminőseg/hajhossz/szín miota áll összefüggésben a magassággal? Nagyon max a kisugárzásra tudom azt mondani, hogy lehet köze a kettőnek egymáshoz, de amúgy az se sok.

2020. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Thispain ***** válasza:
81%
#27(15:31) Nem feltétlenül. Egy lány arcának, hajának szépsége inkább a gének, az igényesség és a kisugárzás kombinációjától, mintsem a magasséágától függ. Természetesen az emberenként változik, hogy mit találunk szépnek, és mit nem.
2020. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
2%

27 vagyok

Úgy értettem, a magasabb lányok általában szebbek szoktak lenni, nem csak a termetük miatt.

2020. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!