Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a szakítás mellett döntenén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a szakítás mellett döntenének ebben az esetben vagy meg tudnátok bocsajtani? Főként lányok! És köszi ha mocskolodni akarsz de van eleg bajom mar igyis.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ti hogy cselekednetek ha lenne egy fiutok akivel viszonylag friss a kapcsolatotok, folyamatosan mondja hogy mennyire szeret, minden este eljön hozzátok 40 km-es tavbol hogy találkozzatok, es amikor egy nyilvános eseményen meg jelentek egyutt (amire o eroltet hogy kiserjetek el) az este felénél azt kamuzza be hogy faradt es haza szeretne menni, ehelyett titeket hazavisz hogy ihasson es vissza megy reggelig bulizni? Teszem hozzá hogy másik nap ugy tesz mintha semmi nem tortent volna, sot utana harom napig is amig en nem mondom el neki hogy tudom amit csinált. Légyszíves hagyjatok most a mocskolodast abbol volt es van eleg, kerlek akit a joszandek vezérel mondja el őszintén hogy szakitana vagy sem. Mert en megtettem es vannak akik szerint en reagalom tul.

2020. máj. 8. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy ezt a kérdést már láttam, csak a bizonyos esemény egy esküvő volt. A végeredmény az volt hogy a kérdező már szakított és csak arra volt kíváncsi, hogy jól döntött-e. A döntésed jó volt, de minek kérdezed meg újra?
2020. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha nincs miért, akkor nem mocskolódik senki.

Egyébként meg beszéld meg vele. Kérdezd meg, hogy miért tette ezt. Egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb, ha ez hiányzik, akkor az baj.

Mondd el neki, hogy ez rosszul esett neked, magyarázza el ő is, mit gondol

2020. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szakítanék. Miért nem veled együtt piál, meg bulizik? Miért nem egyenes, és mondja meg, hogy ő ezt szeretné, még bulizni egy kicsit, és lenne -e kedved vele tartani, ha igen, akkor szívesen látnak a barátaival, ha meg nincs kedved, akkor meg hazavisz. Nem volt egyenes veled, nem jó ez így. Miért nem mondta meg, hogy csak le akart rázni? Persze, mert, ha le akarunk rázni valakit, akit még amúgy majd látni akarunk, akkor azt nem szoktuk a szemébe mondani. Szakítanék szóval. Miért volt fontos,hogy te ne legyél ott? Esetleg csajozni is akart közben, és azt nem akarta , hogy te lásd? Mégha nem is akart csajozni, de kellemetlennek érzett téged? Kellemetlen, zavaró volt neki a jelenléted? Akkor minek van veled? Azt hiszi, hogy te csak egy dísz vagy; akit előránt, amikor van kedve ?
2020. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne, az tuti. De ha biztosan nem volt megcsalás, hanem "csak" bulizás és piálás a haverokkal, akkor emiatt nem szakítanék. Megérdemli a pasi is, hogy kiereszthesse néha a fáradt gőzt. Persze ha ez volt a terve, akkor rohadtul nem kellett volna téged elrángatnia oda, ezért jogosan haragszol.
2020. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam az előző kérdésed, de jól tetted, hogy szakítottál vele.

Attól hogy ő eljön hozzád minden nap a távolság ellenére, neked nem kötelező elkísérni és nem is erőltethetné rád.

Illetve már csak azértnis szakítanék vele mert nem volt őszinte és ez valószínűleg nem csak ezzel kapcsolatban nem volt veled őszinte.Egy normális kapcsolatban nem csinál egyik fél sem ilyet.

2020. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
Páromnak én szoktam mondani mindig, hogy ha szeretne a barátaival elmenni inni, akkor csak nyugodtan, nem akarom ketrecbe zárva tartani. Ugyanígy ő se bánja, ha én megyek el a barátaimmal találkozni. Érdekes, hogy így titkolózik, talán van rá valami oka, vagy előző kapcsolatból hozta át? Próbáld vele megbeszélni, hogy nem zavar ha külön programot akar, csak legyen őszinte. Addig nem szakítanék, amíg ezt nem tisztáznánk, hogy miért csinálja. Egy kicsit tényleg túlreagálod, elvileg nem megcsalt (legalább is nem említetted), csak ivott. Nyugodj le egy kicsit, és üljetek le beszélgetni. :)
2020. máj. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Akik nem olvasták az előző kérdést:Azért nem vele ivott,mert a kérdezőt haza kellett vinnie és vezetés miatt nem ihatott.Szerintem így is bunkóság,hogy nem mondta el,nála is alhattál volna vagy ilyesmi.jól tetted,hogy szakítottál.Ki tudja miket nem mondana el később.
2020. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a normális válaszokat és hogy nem gúnyolódtatok. Kaptam már olyat is hogy "szedtem volna össze egy normálisát" és hasonlók.
2020. máj. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!